Найсвіжіше:
• «Народний супутник» продовжує працювати: найвідоміший волонтер Тернопільщини нагадав про унікальний проєкт • На Шумщині обрали нового голову районного суду • Важить як голуб, а крила – до 70 см: що за хижий птах залітає в Тернопільську область • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Два роки чекали на повернення: Герой Володимир Галунка з Козівщини повернувся «на щиті» • У Запорізькій області загинув захисник із Тернополя • Тернопільські поліцейські привітали доньку загиблого спецпризначенця КОРД з днем народження • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: лідери перемагають, а чортківський «Кристал» зійшов з дистанції • Бронювання від мобілізації після 1 вересня: що чекає на бізнес і працівників • У тролейбусі в тернополянки викрали 38 тис грн, документи та банківські картки • Команда з Гусятинщини дозаявила двох юних вихованців Футбольної академії «Тернопіль» • Тернопільська «Нива» сьогодні зіграє спаринг із донецьким «Шахтарем» • Команда з Борщева дозаявила одразу шістьох нових футболістів • Граючий тренер «Нараєва» продовжить кар’єру на Бучаччині • Бюджет громади на Тернопільщині рятує водоканал: 1,8 млн гривень спрямували на його підтримку • Молоде дарування поповнило склад «Поділля» з Великої Березовиці • Влада готує “радикальні” зміни в мобілізації, які торкнуться призовного віку • Загиблого на Донеччині воїна з Гусятина просять посмертно визнати Героєм України • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • Колишній радник голови ТОВА розкритикував хресну ходу до Почаєва через російську символіку • П’ять квартир, апартаменти та Toyota Land Cruiser: ВАКС конфіскував необґрунтовані активи нардепки з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув військовослужбовець із Кременеччини • ФК «Бучач» підсилився двома вихованцями місцевої футбольної школи • На Заліщиччині незаконна вирубка дерев обійшлася порушнику у понад 20 тисячі гривень
rss

Воїна з Гусятинщини посмертно нагороджено орденом За мужність


Опубліковано: 9 Липня 2026р. о 19:58

Молодшого сержанта Петра Миколайовича Тарасовського, позивний «Тиса» з Гусятинщини, було відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Ця висока державна нагорода є визнанням мужності, незламності та відданості Україні, яку проявив Петро. У 2015 року він добровільно приєднався до лав ЗСУ та понад десять років захищав Україну. У 2021 році підписав черговий контракт, а після початку повномасштабного вторгнення служив у складі 105-ї бригади територіальної оборони.

Він став на захист Батьківщини та до останнього залишався вірним своєму народові й рідній землі. Його подвиг – це приклад справжньої сили духу та любові до України. Схиляємо голови у скорботі та вдячності, щиро співчуваємо рідним. Допомагаймо Силам безпеки і оборони України!, – йдеться в повідомленні Копичинецької міської ради.

Царство Небесне Герою! 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
24 Серпня
23 Серпня
22 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше