Найсвіжіше:
• Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади
rss

Волонтерський центр ЗУНУ допомагає 24/7


Опубліковано: 28 Березня 2022р. о 18:12

З першого дня війни волонтерський центр Західноукраїнського національного університету допомагає усім, хто покинув свої домівки, рятуючи свої родини: дітей, літніх людей. Скривджені війною вони приїжджають, щоб отримати прихисток та загоїти свої душевні рани від втрат.

Викладачі, студенти та працівники не залишаються байдужими до долі українців. Кожного дня кипить робота з приготування їжі працівниками кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу навчально-науковго інституту міжнародних відносин імені Б.Д. Гаврилишина ЗУНУ.

“Ми готуємо з великою любов’ю та теплом, адже розуміємо, що усі, хто потребує нашої допомоги, – це дорослі та діти, яким потрібна наша опіка та увага. Університетська родина бере на себе відповідальну місію у скрутний для України час – допомагати усім потребуючим”, – зазначає завідувачка кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу Оксана Гугул.

Особливо радісно бачити щасливі обличчя дітей та дорослих, які відчувають турботу ближнього.

Волонтерський центр класичного університету Тернополя допомагає не тільки триразовим харчуванням, а й надає необхідні речі для комфортного перебування за межами рідної домівки. Але найбільше потребують знедолені психологічної допомоги, адже забути усе, що з ними сталося, – неможливо, а жити – потрібно, відновивши душевний спокій. Постійну психологічну підтримку надають працівники кафедри психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ. Вони допомагають сім’ям подолати наслідки пережитого під час бомбардувань й адаптуватися до життя.

Віримо, що війна закінчиться нашою перемогою.

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі

Тарас Шевченко


Джерело: ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
15 Липня
14 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше