Найсвіжіше:
• Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною
rss

Водна поліція викрила браконьєра на Зборівщині 


Опубліковано: 30 Травня 2025р. о 10:12

Під час профілактичного відпрацювання «Нерест» працівники сектору водної поліції Тернопільського районного управління поліції спільно з представниками Державної екологічної інспекції виявили черговий факт браконьєрства.

Порушення правоохоронці виявили на Залозецькому ставі, що входить до територій природно-заповідного фонду.

52-річний житель одного з сіл Залозецької громади, попри встановлену заборону, здійснював незаконний вилов риби за допомогою забороненого знаряддя лову – вставної сітки.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група відділення поліції №2 (м. Зборів), яка задокументувала факт правопорушення, вилучила знаряддя незаконного промислу, а також улов – 20 рибин, серед яких 16 сазанів, 3 сріблясті карасі та 1 судак.

Наразі сума завданих збитків встановлюється. За попередньою інформацією фахівців, вона перевищує 100 000 гривень.

За цим фактом дізнавачі поліції розпочали кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним абро іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.  

Санкція статті передбачає штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк.

Працівники поліції нагадують: період нересту – критично важливий етап для відновлення популяцій риб. Закликаємо громадян дотримуватися правил рибальства та встановлених законодавством правил.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше