Найсвіжіше:
• У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця
rss

Влада Тернополя продовжує віддавати найбільший парк міста бізнесу


Опубліковано: 13 Червня 2024р. о 7:30

На останній сесії Тернопільської міської ради відбулося голосування за зміни до Генерального плану м. Тернопіль та Плану зонування Тернополя. Депутатам “більшості” на чолі з міським головою Сергієм Надалом вдалося “протягнути” кілька доволі сумнівних змін, які обов’язково відіб’ються в негативному плані на життєдіяльності міста.

Про те, як влада вирішила забрати в громади частину зеленої зони парку Національного відродження та влаштувати «торгові сади» на 15 квітня навпроти «ОККО», розповіли депутати з політичної партія “Сила Людей”:

1. Приблизно 2000 кв. м парку біля так званого “еко-готелю” із зеленої зони«Р-3» (Рекреаційна зона озеленених територій загального користування. Призначається для повсякденного відпочинку населення і включає парки, сквери, сади, бульвари, міські ліси, водойми, пляжі, лугопарки, лісопарки, гідропарки, меморіальні та інші спеціалізовані парки.) переведено в зону «Г-1, Г-2» (адміністративні будівлі, ділові, фінансові, торговельні установи, багатоквартирні будинки, транспортна інфраструктура).

2. Скорочено зелену зону парку поблизу «Збаразького кільця». Тепер зона «ТР-1-3» на цій ділянці стала майже в два рази більше. А це зона транспортних вузлів, підприємств, АЗК, СТО, великих стоянок, гаражів.

3. Широку зелену зону вздовж вулиці 15 квітня навпроти заправки «ОККО» переведено в зону «Г-6» (торговельні об’єкти).

Як ця ділянка була вкрадена через «садову схему» ми раніше писали


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,





Новини
26 Травня
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше