Найсвіжіше:
• На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці» • Трагедія на Монастирищині: чоловік під час сварки убив дружину (фото) • На Тернопільщині учасники злочинної схеми привласнили 1,8 млн грн на капремонті приміщення ДСНС • 17-річного тернополянина підозрюють у вчиненні майнового злочину • У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини
rss

Віктор Забігайло, голова Тернопільської політичної партії «Основа»: «Ми замінимо кредити МВФ на інвестиції, і країна заПрацює!»


Опубліковано: 30 Серпня 2018р. о 15:20

Кожен раз питаю себе, як подати зібраний матеріал із теми та поділитись своїми роздумами, щоб було цікаво і доступно. Адже, прочитавши хоча б одну статтю автора, яка ні про що, вдруге будеш переглядати лише заголовки.

Можете уявити ситуацію: ви звертаєтеся до заможного сусіда по фінансову допомогу, він вам позичає кошти під відсотки, причому – дуже високі. Минає певний час, ви просите відтермінувати борг, ще позичаєте. Але сусід починає вас зобов’язувати: не пий каву, не їж м’яса, не купуй ліки, поки не повернеш гроші.

Ви потрапили в абсурдну ситуацію. Хтось заходить у вашу хату, коли заманеться, прицінюється, що можна забрати в рахунок боргу. Мало того – він іде назустріч і продовжує термін повернення, але й трішечки збільшує відсотки.

Однозначно, доведеться чимось жертвувати. Тим, що здобули батьки.

Спочатку такий сусід захоче забрати наш город. Українська земля – безцінна, якщо розглядати крізь призму того, що головна світова проблема – продовольча – нагодувати людей.

Цю та інші важливі проблеми будемо обговорювати наступного разу. Ситуацію можна моделювати по-різному. Сьогодні ж усі українці в очікуванні: які рішення приймуть Кабінет міністрів і президент, яка буде реакція парламенту, якщо для отримання чергового кредиту МВФ нам піднімуть тарифи на газ та електроенергію.

Взяти оту різницю по тарифах і доплатити до заробітних плат й спрямувати на розвиток – і ситуація з малим та середнім бізнесом була б іншою.

Так що будемо «вдячні» владі (на той час посаду прем’єр-міністра займав Яценюк) за взятий курс на отримання кредитів МВФ. А як починав – літав звичайним авіарейсом в економ-класі, показуючи, як береже бюджетні кошти.

Але якщо закінчувати з алегоріями та лірикою, то безсумнівно, що з нинішнім станом справ у країні потрібно робити глибокий аналіз економічної ситуації – і без критики, конструктивно висловлювати свої пропозиції, обґрунтовуючи їх.

Ми бачимо: реформи, які оголошувалися владою як необхідні для залучення іноземних інвестицій, не дали ефекту. І навіть навпаки – призвели до відтоку інвестицій з України.

Враховуючи те, що вже на початку 2019 року Україна в особі уряду та Національного банку повинна здійснити зовнішні виплати на загальну суму 16 мільярдів доларів США, ризик нового дефолту є дуже високим.

Тому без змін політики з боргової – на інвестиційну країна приречена на зовнішнє управління кредиторів, які будуть диктувати повістку дня реформ і підтримувати боргову залежність країни з метою отримання спекулятивного прибутку.

Всі розуміють, що ситуація занедбана, як хвороба, яку не лікували. Потрібен час, потрібні ліки, потрібен професійний лікар.

У програмі стрімкого розвитку партії «Основа» є чіткі відповіді, чому українці так зубожіли і як нашій країні вирватися зі злиднів.

Вдумаймося: все, що ми заробляємо, ми віддаємо МВФ як відсотки у кредитах, які набрала влада. Влада, фактично, віддала країну під зовнішнє управління.

Але вихід є.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше