Найсвіжіше:
• Друга Тернопільська футзальна ліга: команди з Підволочиська, Зборівщини та Тернопільського району захопили лідерство • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 8 грудня • На Бучаччині п’яний водій пропонував поліцейським 10 тисяч доларів • Індустріальний парк у Тернополі отримає величезне державне стимулювання • Збаражчанин втік з війська і продавав психотропи • Миколай прийшов, а дітей нема: художник зобразив місце трагічної атаки на Тернопіль 19 листопада • Третя Тернопільська футзальна ліга: лідер впевнено переміг, а їхній бомбардир відзначився гекса-триком • Суд не зміг покарати тернополянку за крадіжку товарів • Перша Тернопільська футзальна ліга: у матчі лідерів перемогла команда зі Збаражчини • На 43-му році життя у Донецькій області загинув воїн з Тернополя • Форвард з Тернополя перейшов у чернівецьку “Буковину” • У Тернополі під дією наркотиків водійка проїхала на заборонений сигнал світлофора (відео) • Пенсійні виплати уріжуть з січня 2026 року – хто в списку • У Тернополі сім’ї захисників повідомили, що їх не впускали в укриття ПК «Березіль» • Тернопіль за 10 млн придбав п’ять 14-річних автобусів • Звання Героя України присвоїли загиблому воїну з Гусятинщини • На Тернопільщині 7 грудня 16-17 годин не буде світла • Вихованець тернопільського футболу подолав планку в 100 матчів у Прем’єр-лізі • Діодний лазер: яке обладнання потрібне косметологу • Без батька залишилися син і донька: на Покровському напрямку загинув воїн з Тернопільщини • На Бережанщині придорожне дерево зруйнувало святиню • 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув старший солдат з Тернопільщини • Чому всесвітньовідомий художник з Тернопільщини в свої 90 пішов до суду: дві версії подій • Два з половиною років очікувань: біля Бахмута загинув снайпер з Тернопільщини • Священник з Бережан нагороджений державною відзнакою
rss

Військовий з Тернопільщини помер від больового шоку


Опубліковано: 9 Травня 2025р. о 7:30

Сьогодні, 9 травня, о 9.00 год. біля церкви Верховних Апостолів Петра і Павла в місті Борщеві відбудеться зустріч тіла померлого Романа Олексюка. 

Далі кортеж з тілом загиблого буде рухатися за маршрутом: вулицями: Ст. Бандери, І.Мазепи, Т.Шевченка (центр міста), Я.Кондри, С. Стрільців, 28 до похоронного храму.
Відповідно до розпорядження міського голови Борщева Ігоря Чопика від 08.05.2025 року №03-05/88 в Борщівській міській територіальній громаді оголошено триденну жалобу з 08 травня по 10 травня 2025 року за воїном-Героєм Романом Олексюком. 

Чин похорону Героя Романа Олексюка відбудеться у суботу, 10 травня о 12.00 год. в похоронному храмі.

Нагадаємо, боронячи українську землю від московських загарбників, 5 травня 2025 року біля н.п.Святогірськ, Донецької області від больового шоку помер житель міста Борщева Роман Іванович Олексюк (1977 року народження).

Щирі співчуття родині, близьким та друзям. Не буде прощення окупанту, який приніс горе і смерть на нашу землю. Світла пам’ять мужньому і нескореному воїну Герою, – йдеться в повідомленні Борщівської міської ради. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
7 Грудня
6 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше