Найсвіжіше:
• 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник • “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду • На Кременеччині лікарня сфальшувала документи 90 пацієнтів • «На позиціях було відчуття, ніби над нами проходить авіатраса ворожих дронів», – тернопільський поліцейський • У Бережанах горіла приватна будівля • На Борщівщині сталася пожежа на площі 80 м² • Спочив у Бозі греко-католицький священник з Тернопільщини • Трагедія у Великобірківській громаді: померли мама та донька • Між бойовими завданнями солдат з Тернопільщини з позивним «Кухар» намагався потішити побратимів смачними стравами • Кількість скарг на ТЦК – Тернопільщина в лідерах • На Гусятинщині в приватному будинку виявили мертвого чоловіка • У лютому Землю накриють шість магнітних бур • Виховательку дитбудинку викрили на катуванні пʼятьох дітей • На війні загинув ще один воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині вперше провели високотехнологічне втручання в артерію • У Тернополі перша пацієнтка обстежилася за програмою “Скринінг здоров’я 40+” • На Козівщині засудили енергетика через загибель колеги від удару струмом • Школа №23 у Полтаві залишається закритою через аварійний стан будівлі • 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини
rss

Військова прокуратура розслідує смерть мобілізованого тернополянина


Опубліковано: 15 Лютого 2024р. о 18:00

Спеціалізована прокуратура в сфері оборони Центрального регіону розпочала кримінальне провадження через смерть мобілізованого тернополянина в одному із центрів підготовки військовослужбовців. 35-річного Миколу Ірзайкіна мобілізували 1 лютого через Тернопільський міський територіальний центр комплектування та соціальної підготовки, а про його смерть стало відомо 9 лютого. В місцевому ТЦК повідомили, що чоловік помер через раптову серцево-легеневу недостатність. У військові прокуратурі повідомили ZAXID.NET, що прокурори зараз збирають усі докази у цій справі.

Про смерть тернополянина Миколи Ірзайкіна повідомили в соціальних мережах в підприємстві «Шредер», де працював чоловік. «Ще одна болюча втрата у нашому колективі. Своє життя за волю України віддав наш колега, Микола», – написали на сторінці ТОВ «Шредер» в неділю, 11 лютого. Співробітники чоловіка розповіли, що його мобілізували 1 лютого, а вже 9 лютого повідомили про смерть. Тернополяни обурилися, люди запитували чи часом чоловік не загинув на фронті.

Однак в міському ТЦК СП заперечили, що мобілізований Микола Ірзайкін помер на передовій. Чоловіка дійсно призвали 1 лютого, а після того його відправили в навчальний центр, де він помер від гострої серцево-легеневої недостатності.

«Солдат Микола Ірзайкін був призваний та направлений в навчальний центр, для проходження навчання на посаді курсанта навчального взводу відповідної військової частини. Проте, 9 лютого 2024 року на імʼя начальника Тернопільського ОМ ТЦК СП від командування військової частини надійшло повідомлення про смерть солдата внаслідок гострої серцевої-легеневої недостатності, про що було сповіщено родину військовослужбовця», – повідомили в тернопільському військкоматі 11 лютого.

В ТЦК СП також додали, що усі військовослужбовці направляються до навчальних центрів для проходження двомісячного курсу базової військової підготовки, після чого, проходять курс за своєю спеціальністю. Після повідомлення військкомату в соцмережах тернополяни почали цікавитися як чоловік міг пройти військово-лікарську комісію, якщо мав проблеми з серцем.

ZAXID.NET звернувся за коментарем до Спеціалізованої військової прокуратури у сфері оборони Центрального регіону. Речниця управління військової прокуратури в Житомирській області Дарина Колежук повідомила, що за фактом смерті мобілізованого тернополянина Миколи Ірзайкіна відкрите кримінальне провадження. «Наразі ведеться слідство. Прокурори досліджують усі обставини, однак деталі справи не можемо надати, оскільки є службові обставини, які не можна розголошувати», – зазначила Дарина Колежук.

Чи перевірятимуть також роботу членів військово-лікарської комісії, які допустили до мобілізації чоловіка, який мав проблеми зі здоров’ям – не відомо.

Додамо, що Микола Ірзайкін – 35-річний тернополянин. 20 лютого йому мало б виповнитися 36 років. Чоловік працював на підприємстві «Шредер». Також відомо, що він брав активну участь в благодійності. Микола був членом благодійного проекту «Жовтий фартух». Чоловік приносив та роздавав безкоштовні обіди для потребуючих.


Джерело: ZAXID.NET
Рубрика: ,
Мітки: ,




Новини
10 Лютого
9 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше