Найсвіжіше:
• Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу
rss

Відлетів до небесних полків 37-річний тернополянин, котрий вважався безісти зниклим


Опубліковано: 18 Березня 2025р. о 8:00

Сьогодні, 18 березня, об 11 годині у Домі печалі на вулиці Микулинецькій, що у Тернополі відбудеться прощання з тернополянином Андрієм Володимировичем Стояновським. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. 

– Відлетів до небесних полків, боронячи рідну землю від ворога Андрій Володимирович Стояновський. Він загинув на 38-му році життя в ході виконання бойового завдання у Донецькій області. Андрій вважався зниклим безвісти з 30 жовтня 2024 року. Кожен полеглий воїн – це невимовна втрата для Тернополя. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким захисника. Вічна памʼять Герою!, – йдеться в повідомленні Сергія Надала.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше