Найсвіжіше:
• Російсько-українська війна забрала життя 54-річного Анатолія Дем’яненка • Президент ФК «Хуст» підтвердив об’єднання з тернопільськими «Подолянами» • На Тернопільщині сьогодні вимикатимуть світло в другій половині дня • Рух в сторону Тернополя повністю перекритий: стала відома причина  • В одній з найбільших громад Тернопільщини критична ситуація з бюджетом  • На Харківщині загинув 26-річний Герой з Тернополя • На Тернопільщині оголошено штормове попередження на 22 червня: чого очікувати • В тернопільських теплоходів додалася ще одна зупинка • Смертельна ДТП на Тернопільщині: загинув батько, за кермом був син • Капітан тернопільської «Ниви» перейде у клуб Прем’єр-ліги • Ще один воїн з Тернополя поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Жахливе ДТП під Тернополем: Іванка знаходиться в реанімації, їй було зроблено одну операцію, попереду ще декілька • У Тернополі патрульні зупинили авто, водій та два пасажири якого мали наркотики • Найвідоміший волонтер з Тернопільщини оголосив новий мегазбір “Нічний кошмар” • Ядерна загроза для заходу України: що обирають ціллю • Кого з чоловіків мобілізують до 25 років – пояснення юриста • На Тернопільщині до мінімального рівня обміліла річка Збруч • Стала відома кількість утоплеників на Тернопільщині: цифра вражає • Під час виконання бойового завдання у Харківській області загинув тернополянин • Чи вручать повістку на вулиці тим, хто оновив дані в Резерв+: пояснення • У Чорткові з’явиться ще одна сонячна електростанція (+фото) • Помер багаторічний голова Товариства політв’язнів та репресованих на Тернопільщині • 50 мільйонів в бурʼяни: як місцева влада занедбала амбітний проєкт • Президент України нагородив медаллю солдата з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу залишає клуб Прем’єр-ліги
rss

Відкрита зимова першість Тернопільщини з футболу: визначилися перші два чвертьфіналісти


Опубліковано: 16 Березня 2024р. о 21:43


Сьогодні, 16 березня, у селі Боричівка відбулися матчі шостого ігрового дня на Відкритій зимовій першості Тернопільської області з футболу 2024 року. Було зіграно чотири поєдинки. Пропонуємо до Вашої уваги повні статистичні дані матчів, турнірні таблиці та список бомбардирів. 

***

ФК «Трибухівці» – ФК «Смиківці-Гермес» – 4:0 (1:0)

16 березня. с. Боричівка. Сільський стадіон. +6 град. 110 гл.

Арбітр – Дмитро Кіцкай (Бучач), асистенти – Денис Кіцкай (Колодно), Василь Тиліщак (Монастириська).

ФК «Трибухівці»: Сорочук-к (Микуляк, 61), Крашівський, Андрусяк (Садовський, 46), Калашніков (Савчук, 14), Богачук, Кістяник (Матейчук, 70), Юристий (Керницький, 46), Щербаков, Михальський (Дорош, 46), Яцунда (Шутурма, 54), Крамарчук (Миронюк, 65).

ФК “Смиківці-Гермес”: Кирич, Малашевський-к (Король, 70), Салабай, Івасів (Шалай, 56), Твердовський, Гром’як (Крупа, 65), Березівський, Щебивовк (Безкоровайний, 54), Теліховський (Депутат, 49), Сивуля, Гладиш (Дричик, 54). Запасні: Барва, Строєвус, Шандрівський, Мазяр.

Голи: Максим Крамарчук (9, 47), Руслан Дорош (72), Андрій Миронюк (87).

Попереджений: немає.

***

ФК «Нараїв» – ФК «Куропатники» – 1:1 (1:1)

16 березня. с. Боричівка. Сільський стадіон. +10 град. 170 гл.

Арбітр – Дмитро Кіцкай (Бучач), асистенти – Денис Кіцкай (Бучач), Василь Тиліщак (Монастириська).

ФК «Нараїв»: Горліцький, Коломієць, Слободян, Адамів-к, Черній, Кульчицький, Грицюк, Кісіль, Берегуля (Дзюла, 75), Кузів, Пшеничний.

ФК «Куропатники»: Рупа, Мукевич, Солонинка, Стефінів (Білоскурський, 86), Цаволик (Овчинніков, 78), Жига-к, Бобко, Олійник, Яцик (Крупа, 72), Тринадцятко (Сивун, 85), Михайло А. Легета. Запасні: Фльонц, Макух.

Голи: Андрій Кульчицький (16), Віталій Яцик (35).

Попереджений: немає.

***

«Медобори» (Зелене) – «Поділля» (В. Березовиця) – 2:2 (1:0)

16 березня. с. Боричівка. Сільський стадіон. +10 град. 100 гл.

Арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Олег Мімнонов  (Тернопіль), Іван Мацієвський (Колодно).

«Медобори»: Чуба, С. Клекот, Лук’янов, Бойчук, Денькович, Заставецький, Полянчук-к,  Павлусь (Намуйлик, 64), Симчук, Гуменюк, Когут (Кандибал, 46). Запасні: Угура, Хрущ.

«Поділля» (В. Березовиця): Хабло, Альохін, Ясніцький, Копцюх-к, Лисак (Б. Цупер, 71), Лірський, Огаль, Коваль, Медвідь (Бекесевич, 63), В. Баб’яр (Гнатишин, 46), Давискиба. Запасні: Джумак, Д. Баб’яр, Лаба, Торончук.

Голи: Сергій Полянчук (37), Вадим Альохін (54), Станіслав Симчук (66), Ярослав Ясніцький (78).

Попереджений: Я. Ясніцький (26), І. Копцюх (83), Ю. Заставецький (87).

***

ФК «Плотича» – «Колос» (Бучач) – 0:4 (0:1)

16 березня. с. Боричівка. Сільський стадіон. +10 град. 50 гл.

Арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Іван Мацієвський (Колодно), Олег Мімнонов  (Тернопіль).

ФК «Плотича»: Гарас, Німаш (Кухаренко, 63), Процик (Ковальчук, 63), Гринченко (С. Савка, 73), Єгоров, Ціх (В. Савка, 70), Сливка (Околович, 70), Козелко-к, Кравчук, Гриб, Юнаков (Дублянко, 77). Запасний: Панчук.

«Колос»: Петришин (Правдюк, 46), Новачинський-к, Ваврик, Грегуль (П. Кривий, 46), Р. Кривий (Курдупель, 46), Мостовий (Ткачук, 45), Сташків (Паращак, 46), Наконечний (Мицьо, 46), Гурін (Дичко, 46), Федчишин (Кобеля, 46), Захарків (Кармаліта, 46).

Голи: Арсен Сташків (5), Олександр Кобеля (80, 83), Сергій Кармаліта (81).

Попереджений: немає.

 

Група А

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон» В. Гаї

3

2

1

0

8:0

7

2

«Галич» Збараж

3

2

0

1

9:2

6

3

ФА Тернопіль

2

1

0

1

1:6

3

4

«Сокіл» В. Березовиця

2

0

1

1

0:2

1

5

«Медобори» Підволочиська ТГ

2

0

0

2

0:8

0

 

Група В

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Колос» Бучач

4

3

1

0

11:3

10

2

ФК «Борщів»

3

1

2

0

6:1

5

3

ФК «Куропатники»

3

0

2

1

5:7

2

4

ФК «Нараїв»

3

0

2

1

3:5

2

5

ФК «Плотича»

3

0

1

2

4:13

1

 

Група С

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Трибухівці»

3

3

0

0

7:1

9

2

«Дністер» Заліщики

2

2

0

0

14:1

6

3

«Вікнини» Вікно

1

0

0

1

1:2

0

4

«Зелені леви» Почаїв

2

0

0

2

1:10

0

5

ФК «Смиківці-Гермес»

2

0

0

2

0:9

0

 

Група D

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Медобори» Зелене

3

1

2

0

8:7

5

2

«Поділля» В. Березовиця

3

1

2

0

6:5

5

3

«Іскра-Поділля» Теофіполь

1

0

1

0

2:2

1

4

«Чемпіон» Тернопіль

1

0

1

0

1:1

1

5

«Поділля» Васильківці

2

0

0

2

5:7

0

 За підсумками сьогоднішнього ігрового дня визначилися перші дві команди – учасниці 1/4 фіналу Зимової першості Тернопільщини. Це – ФК «Трибухівці» (група C) та бучацький «Колос» (група B).

 

Бомбардири:

Роман Голодрига («Дністер» Заліщики) – 5

Михайло Купчак («Галич» Збараж) – 3

Михайло А. Легета (ФК «Куропатники») – 3

Максим Крамарчук (ФК «Трибухівці») – 3

Арсен Сташків («Колос» Бучач) – 3

Олександр Кобеля («Колос» Бучач) – 3

Тарас Гром’як («Агрон» В. Гаї) – 2

Віталій Берегуля (ФК «Нараїв») – 2

Назар Процик («Дністер» Заліщики) – 2

Микола Ландяк («Дністер» Заліщики) – 2

Михайло Юристий (ФК «Трибухівці») – 2

Владислав Давискиба («Поділля» В. Березовиця) – 2

Олександр Грінько (ФК «Борщів») – 2

Олександр Томич («Поділля» Васильківці) – 2

Андрій Кульчицький («Колос» Бучач/ФК «Нараїв») – 2

Сергій Полянчук («Медобори» Зелене) – 2

Андрій Скакун («Агрон» В. Гаї) – 1

Тарас Семенець («Агрон» В. Гаї) – 1

Роман Мельник («Агрон» В. Гаї) – 1

Віталій Любінський («Агрон» В. Гаї) – 1

Ігор Кохман («Агрон» В. Гаї) – 1

Володимир Онищук («Агрон» В. Гаї) – 1

Андрій Приян («Галич» Збараж) – 1

Максим Яцків («Галич» Збараж) – 1

Владислав Прокопів («Галич» Збараж) – 1

Мартин Козарчук («Галич» Збараж) – 1

Роман Возьний («Галич» Збараж) – 1

Володимир Мостовий («Колос» Бучач) – 1

Тарас Паращак («Колос» Бучач) – 1

Іван Федчишин («Колос» Бучач) – 1

Сергій Кармаліта («Колос» Бучач) – 1

Василь Селестенюк («Зелені леви» Почаїв) – 1

Олександр Жумига («Дністер» Заліщики) – 1

Дмитро Бобик («Дністер» Заліщики) – 1

Тарас Червонецький («Дністер» Заліщики) – 1

Андрій Шишигін («Дністер» Заліщики) – 1

Роман Левицький («Дністер» Заліщики) – 1

Даниїл Сокальський («Іскра-Поділля» Теофіполь) – 1

Назар Майструк («Іскра-Поділля» Теофіполь) – 1

Сергій Лук’янов («Медобори» Зелене) – 1

Микола Когут («Медобори» Зелене) – 1

Ігор Гуменюк («Медобори» Зелене) – 1

Станіслав Симчук («Медобори» Зелене) – 1

Андрій Баліцький («Поділля» Васильківці) – 1

Сергій Мельник («Поділля» Васильківці) – 1

Василь Мойсак («Поділля» Васильківці) – 1

Вадим Стецюк («Поділля» В. Березовиця) – 1

В’ячеслав Баб’яр («Поділля» В. Березовиця) – 1

Вадим Альохін («Поділля» В. Березовиця) – 1

Ярослав Ясніцький («Поділля» В. Березовиця) – 1

Андрій Капелян (ФК «Борщів») – 1

Андрій Дурда (ФК «Борщів») – 1

Антон Дячинський (ФК «Борщів») – 1

Владислав Тимощук (ФК «Борщів») – 1

Михайло Жига (ФК «Куропатники») – 1

Віталій Яцик (ФК «Куропатники») – 1

Андрій Когут (ФК «Плотича») – 1

Володимир Кравчук (ФК «Плотича») – 1

Віктор Дублянко (ФК «Плотича») – 1

Мартин Литвиненко (ФА Тернопіль») – 1

Віктор Кухаренко («Чемпіон» Тернопіль) – 1

Руслан Дорош (ФК «Трибухівці») – 1

Андрій Миронюк (ФК «Трибухівці») – 1

Петро Скобляк («Медобори» Зелене) – 1п

Станіслав Симчук («Медобори» Зелене) – 1п

Дмитро Чорнобай («Вікнини» Вікно) – 1п

Андрій Літус («Галич» Збараж) – 1п

Павло Олійник (ФК «Куропатники») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , ,





Новини
22 Червня
21 Червня
20 Червня
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше