Найсвіжіше:
• Тернопільські енергетики повідомили графік вимкнення світла на 22 січня • Жорстока війна забрала життя кулеметника з Тернопільщини • У Тернополі служба таксі Uklon працюватиме у комендантський час • Внаслідок легенево-серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Результати опитування на звання кращого гравця чемпіонату Тернопільщини 2025 року • На Тернопільщині викрили держреєстратора у махінаціях із земельними ділянками • Побиття військовослужбовця ЗСУ в Кременці: деталі від прокуратури • У Чорткові новий автобусний маршрут розв’яже чимало проблем • Тернопільський ТЦК виступив із заявою щодо побиття військового у Кременці • Без батька залишилися син і донька: помер військовослужбовець з Тернопільщини • МФК «Тернопіль» – останній чвертьфіналіст кубка обласної футзальної ліги • Юні футболісти Тернополя отримали мікроавтобус від угорських партнерів • На Донеччині загинув молодший сержант з Тернопільщини • На Тернопільщині спочив у Бозі багаторічний дяк-реґент • На Тернопільщині Mercedes Sprinter врізався у вантажівку • Червоні троянди: універсальна мова емоцій у сучасній флористиці • Помер 59-річний воїн з Лановеччини • У громаді на Тернопільщині оголосили жалобу одразу за двома загиблими воїнами • Піар за 600 тисяч: у Тернополі знову витрачають бюджетні кошти на саморекламу під час війни • Оновлений графік вимкнень світла у Тернополі та області на 21 січня • У Кременці мажори жорстоко побили майора ЗСУ • Немовля, знайдене в під’їзді в Тернополі, досі у важкому стані • Білорус ще не тренував “Ниву”: тернопільський клуб представнив нового тренера • Тернопільські енергетики повідомили графік вимкнення світла на 21 січня • На Донеччині загинув бойовий медик з Тернопільщини
rss

Від наслідків тяжкої контузії отриманої на війні, помер захисник зі Тернопільщини


Опубліковано: 24 Травня 2025р. о 21:20

Сьогодні, 24 травня, Шумська громада попрощалася із Юрієм Мельничуком, учасником бойових дій, який з березня 2022 року став на захист України.

Народився та виріс він у селі Васьківці. Працював трактористом, їздив на заробітки за кордон. У Юрія залишились донька та син, який також став на захист України.

На фронті Юрій отримав важкі контузії, що значно вплинули на його здоров’я. Проходив лікування і більше не зміг повернутись на фронт. Серце його зупинилось 22 травня 2025 року.

Прощання із захисником відбулося в рідному селі Васьківці, в церкві святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова.

Шумська громада висловлює глибокі співчуття родині та близьким Юрія, розділяючи біль цієї тяжкої втрати. У наших серцях він назавжди залишиться добрим і щирим, людиною з відкритою душею, який завжди допомагав усім, хто того потребував, – йдеться в повідмоленні ШУмської міської ради. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
21 Січня
20 Січня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше