• На Тернопільщині сталися зміни у керівному органі місцевого самоврядування • Бучацький «Колос» заявився на сезон-2024: з наддосвідченим захисником, чемпіоном області та молодими талантами • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина  • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільської області • Від розумних візків до покоління Альфа: 5 головних тенденцій у роздрібній торгівлі 2024 року • Частина Тернопільської області сьогодні буде без світла • Запросила злодія додому: чоловік накриміналив на Бережанщині та втік у сусідню область  • Які модні літні костюми цього сезону? • Футбольний сезон-2024: кадрова революція у триразового срібного призера чемпіону Тернопільщини • Тернопільська мерія дофінансувала на 7 мільйонів одне з комунальних підприємств • Mercedes-Benz GLC: особливості та переваги моделі • Американському сенатору присвоєно звання почесного громадянина міста на Тернопільщині • Уродженець росії викинув валізу з тілом матері в Тернополі і намагався сховатися в Одесі • На Шумщині в результаті займання авто загинув 36-річний чоловік • Гравців, які мають 17 титулів чемпіонів Тернопільщини, заявив заліщицький «Дністер» • Ухилянт із Хоросткова, щоби не йти в тюрму, добровільно пішов до ЗСУ • Міноборони – про повістки за кордоном і чи встигнуть розробити електронний кабінет • Революція в кулінарії: суші бургер • Обмеження прав українців за кордоном вигідне лише нашому ворогу, – нардеп • Як вибрати клініку для ведення вагітності • За вчинення домашнього насильства жителю Зборова загрожує два роки тюрми • На два дні у Тернополі перекриють одну з головних промислових вулиць міста  • Житель Бережанщини постане перед судом за тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого • Щемлива історія 22-річного воїна з Тернопільщини, який вижив після “скидання” вибухівки з дрона • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина

Ветеранський футбольний чемпіонат Тернопільщини: Ігор Бадло і компанія поки не мають рівних, а березовицькі та копичинецькі ветерани знову грають внічию

Опубліковано: 15 Жовтня 2022р. о 19:57

Сьогодні, 15 жовтня, відбувся сьомий тур чемпіонату Тернопільської області з футболу серед ветеранів, у якому беруть участь шість команд (гравці 1982 року народження і старші).

Головний поєдинок ігрового дня відбувся у Товстолузі, де зустрічалися перша і третя команди ветеранського чемпіонату – «Ветерани Тернопільщини» та ФК «Гаї Шевченківські» (Байковецька громада). Завдяки двом голам Володимира П’ятничка у кожному з таймів, лідерам – команді «Ветерани Тернопільщини» вдалося здобути комфорту перемогу (3:1), хоча суперник дав бій, адже після першого тайму рахунок був нічийним – 1:1 . У гостей пенальті реалізував Олександр Пиж. У другому таймі, окрім П’ятнички, ще один м’яч у матчі забив граючий тренер «Ветеранів Тернопільщини» Ігор Бадло.

«Ветерани Тернопільщини» – ФК «Гаї Шевченківські» – 3:1 (Володимир П’ятничко, 9, 53, Ігор Бадло, 66 – Олександр Пиж, 17, з пен.)

Принциповий матч між давніми суперниками відбувся в Острові, де «Ветеран» з Великоберезовицької громади зустрічався з копичинецькою «Нічлавою». Як і в першому колі, так і в другому поєдинок завершився внічию – 1:1. Обидва голи були забиті в останні п’ять хвилин поєдинку. Спершу господарі поля завдяки точному удару Андрія Здибеля рахунок відкрили, а через три хвилині копичинецькі ветерани його вирівняли завдяки Василю Томчуку.

«Ветеран» (В. Березовицька громада) – «Нічлава» (Копичинці) – 1:1 (Андрій Здибель, 65 – Василь Томчук, 68).

В останньому матчі ігрового дня, який проходив у Тернополі, команда муніципалітету з обласного центру була сильнішою за ветеранів зі Скалата. Тут героєм матчу можна назвати Івана Пукаса, котрий записав на свій бомбардирський рахунок дубль.

Тернопільська міська рада – «Ветеран» (Скалатська ТГ) – 5:1 (Іван Пукас, 5, 18, Андрій Рибак, 11, Святослав Гарин, 40, Андрій Ткаченко, 60 – Андрій Барановський, 16).