Найсвіжіше:
• На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину • На Підволочищині зіткнулися Skoda та Ford: травмувалися троє • П’яний водій із Байковецької громади намагався відкупитися від поліцейських за 25 тисяч гривень • Розрахунки за газ по-новому: що і коли зміниться для українців • Увільнили від обов’язків керівника тернопільського аеропорту: причина • Екологічна катастрофа під Збаражем: масово загинули бджоли
rss

Важка хвороба забрала життя воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 13 Жовтня 2025р. о 17:30

Сьогодні, 13 жовтня, Бережанська громада прощалася з учасником бойових дій, солдатом Євгенієм Васильовичем Салабуном.

Солдат Салабун Євгеній Васильович (02.12.1988 р. — 10.10.2025 р.) — учасник бойових дій, учасник АТО та українсько-російської війни, проживав у м. Бережани.

Євгеній Салабун навчався в Бережанській загальноосвітній школі №3. Після смерті матері працював за кордоном. Повернувшись в Україну, – на підприємствах Тернополя та в Бережанах.

У 2020 році за контрактом пішов захищати Україну. Учасник бойових дій.

До жовтня 2024 року проходив службу в лавах ЗСУ.

Під час проходження військової служби захворів, через що був змушений звільнитися з лав ЗСУ за станом здоров’я. Внаслідок розвитку цього захворювання помер 10 жовтня 2025 року.

В смутку та горі залишились сестра, друзі, близькі та далекі родичі.

Похоронили Євгенія Салабуна на кладовищі м. Бережани (Старе кладовище).

Слава Героям, які віддали життя за Україну! Щирі співчуття родині, друзям та близьким! Сили та міцності пережити цю важку втрату, – йдеться в повідомленні Бережанської міської ради. 

До теми: “У лікарні помер військовий з Тернопільщини”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше