Найсвіжіше:
• На Запоріжжі загинув 22-річний воїн з Гусятинщини • Як підтвердити ТЦК свою відстрочку без смартфона • Відомий зборівчанин назвав Орбана найбільш цінним замороженим російським активом у Європі • У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників • Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин
rss

Вакциновані українці отримають доплату


Опубліковано: 16 Листопада 2021р. о 7:21

Українцям, які пройдуть повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби Covid-19, обіцють виплатити по 1 тисячі гривень. Таким чином держава планує стимулювати громадян вакцинуватися.

На цьому наголосив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні до народу. За словами глави держави, йдеться про два щеплення проти коронавірусу.

«Кожен, хто зробив два щеплення, зможе отримати 1 тис. грн. Швидко та зручно через додаток «Дія», – зазначив Зеленський.

 

 

Як очікується, програма має запрацювати з 19 грудня поточного року. На відповідні цілі уряд збирається виділити 3 мільярди гривень до кінця року, ще стільки ж – на початку нового року.

Він зауважив, що цю суму грошей українці можуть витрати на свій розсуд. Зокрема, на білети для подорожей по країні.

Оскільки не у всіх є ґаджети та встановлено застосунок «Дія» – така можливість буде доступна ще не один місяць.

Також планують створити альтернативні способи одержання грошей за щеплення, особливо йдеться про людей похилого віку.


Джерело: Перший діловиий
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше