Найсвіжіше:
• У Гусятині водій Mercedes Benz заїхав у бетонну огорожу • У Підволочиському ліцеї знайшли макет бойової гранати Ф-1 • «Шлях» з Байковецької громади – головна сенсація Зимової першості з футболу • На Тернопільщині на потреби ЗСУ конфіскували бус • На Бучаччині затримали серійного викрадача електроінструментів • Частина Тернополя тимчасово без води: причина • На Харківщині загинув 46-річний прикордонник з Тернопільщини • Великодній кошик 2026: скільки коштуватиме святковий стіл цьогоріч? • Сідав за кермо попри заборону: житель Лановеччини отримав суворий штраф • Експрокурор Тернопільської області стверджує, що у нього знайшлися золоті злитки • Визначилися усі учасники чвертьфіналу Зимової першості Тернопільщини • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнення світла на 16 березня • Завтра Тернопільщина зустрічатиме загиблого на Донеччині Героя • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Тернопільщини • На Борщівщині засудили пенсіонера, котрий смертельно травмував сусідку • На Тернопільщині судитимуть керівника комунального підприємства через якого бюджет не отримав 870 тис грн • На Борщівщині засудили інженера агрокорпорації, який крав пальне • На Тернопільщині судитимуть уродженця Запорізької області, який до смерті побив пенсіонера • Внаслідок влучання FPV-дрона загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Борщівщині засудили чоловіка за відмову від мобілізації • Команда з Гусятинщини впевнено переграла ФК «Теребовля» • 8 місяців вважався зниклим безвісти: на Сумщині загинув воїн з Тернополя • Декларація голови Козівської громади: мільйонна зарплата та вигідний перепродаж авто • ФК «Борщів» декласував команду зі Зборівщини • Воїн з Тернопільщини останній бій прийняв у Курській області
rss

В останню дорогу провели загиблого Героя з Тернопільщини: майже чотири місяці вважався безвісти зниклим


Опубліковано: 7 Червня 2024р. о 8:30

Велелюдний чин похорону відбувся в селі Глибочок, Борщівська громада провела в останню дорогу воїна – Героя Володимира Стецишина.
– Дякуємо Тобі, наш незламний Воїне за твою жертву заради мирного неба для нас усіх. Нехай Господь прийме твою душу у Царство Небесне, бо пекло ти перейшов на землі. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого воїна – Героя Володимира Стецишина. Нехай опіка Матері Божої допоможе вам пережити ці тяжкі хвилини. Сумуємо і молимось разом з вами. Вічна пам’ять і вічна слава воїну – Герою Володимиру!, – йдеться в повідомленні Борщівської міської ради. 
Нагадаємо, у ході виконання бойового завдання ще 12 лютого 2024 року на Донеччині загинув солдат Володимир Антонович Стецишин (1985 року народження), уродженець села Глибочок. Про сумну новину першим повідомив Другий відділ Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,





Новини
16 Березня
15 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше