Найсвіжіше:
• На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм
rss

В одній з громад на Тернопільщини з понеділка запроваджують жорсткий карантин


Опубліковано: 21 Березня 2021р. о 17:00

У зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів «помаранчевої зони», до якої зараз належить Бережанська міська територіальна громада, заборонено з 22 березня до 4 квітня 2021 року проведення всіх масових розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, діяльність непродовольчих ринків, проведення культурних масових заходів.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Бережанської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася під головуванням міського голови Ростислава Бортника.

Одразу ж після прийняття даного рішення своє невдоволення висловили ряд місцевих підприємців: «Хто вам радить приймати такі рішення? Вже Музичка (екс-міський голова Бережан – авт.) закривав підприємців. За що ми маємо сім’ї годувати!» На що у Бережанські міські раді відповіли: «Тут не треба, щоб хтось радив. Хватає тільки двох померлих за два дні».

Окрім прийнятих карантинних обмежень також з 29 березня терміном на 5 діб запроваджено дистанційну форму навчання серед учнів у закладах середньої освіти, культури, мистецьких шкіл, закладів позашкілля Бережанської міської ради.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,




Новини
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше