Найсвіжіше:
• Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+ • У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї • У лікарні після важкого поранення помер військовий з Козівщини • Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо
rss

В Івано-Франківську перевіряють інформацію про можливе розбещення неповнолітньої фотографом


Опубліковано: 6 Лютого 2025р. о 10:36

У соцмережах з’явилося повідомлення від жінки про те, що в 14 років стала жертвою насилля і майже 5 років мовчала. Лише зараз вона наважилася розповісти, щоб попередити інших.

Вона зазначає, що фотограф і надалі працює з дітьми віком від 10 до 17 років, проводить фотовиставки та отримує нагороди.

Поліція вже розпочала перевірку та встановлює всі обставини.

– Під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили публікацію жінки, яка в підлітковому віці ймовірно піддавалася сексуальному та психологічному насиллю з боку івано-франківського фотографа. Жодних заяв за даним фактом до поліцейських не надходило. Співробітники поліції розпочали перевірку. Матеріали за фактом виявленої публікації уже внесені до Єдиного журналу заяв та повідомлень громадян. Поліцейські встановлюють всі обставини, з метою надання правової кваліфікації події, – йдеться в повідомленні Івано-Франківської поліції. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
12 Лютого
11 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше