Найсвіжіше:
• На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач • На Гусятинщині чоловік намагався «відкупитися» від відповідальності за домашнє насильство • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • Вища Тернопільська футзальна ліга: інтрига фінальної частини • На Тернопільщині залишилася лише одна велика компанія-землевласниця • Водоканалівці Тернопільщини відновили тепло і воду в десяти багатоповерхівках Києва • На Лановеччині засудили чоловіка через крадіжку горілки • Кормова кукурудза в раціонах великої рогатої худоби
rss

Уряд виділив понад 30 млн грн на ліквідацію наслідків ворожої атаки по Тернополю


Опубліковано: 11 Грудня 2025р. о 9:22

Уряд виділив 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків ракетно-дронової атаки в Тернополі. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко у своєму Телеграм-каналі.

Кошти спрямуємо на відновлення житлових будинків, соціальних об’єктів та критичної інфраструктури. Рішення дозволить негайно розпочати аварійно-відновлювальні роботи та мінімізувати наслідки удару для мешканців Тернополя, – зазначила Юлія Свириденко.

Нагадаємо, вранці 19 листопада російські війська вдарили ракетами по Тернополю, критично пошкоджені дві дев’ятиповерхівки – одна зруйнована з 3 по 9 поверх, в іншій – виникла пожежа.

Станом на ранок 11 грудня внаслідок ракетного обстрілу загинули 38 людей, серед них — восьмеро дітей.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше