Найсвіжіше:
• На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина  • На Зборівщина отримала нового керівника поліції • Василю Гнатюку дали 15 років за вбивство випускниці з Вишнівця • Команда з Борщева – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-15 • У мешканця Кременця вилучили понад 20 грамів забороненої речовини • У Заліщицькій громаді зник чоловік • На Донеччині загинув 30-річний нацгвардієць з Гусятинщини • Вихователька дитсадка з Бучаччини отримала штраф за пропозицію хабаря патрульним • Нові правила дитячих виплат: що зміниться для батьків • Розпочався збір підписів на вшанування пам’яті Героя з Бережанщини, який загинув, захищаючи Україну • На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат • Стало відоме ім’я почаївського депутата, якого піймали на великому хабарі у Києві • Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • «Агрон» та ФК «Збараж» провели футбольний спаринг у Тернополі • Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння
rss

Уродженець Тернополя ініціював перевірку нардепів, які виїхали з України після початку війни


Опубліковано: 9 Липня 2022р. о 18:47

У Верховній Раді України планують створити Тимчасову слідчу комісію, яка перевірить факти і причини знаходження не в Україні народних депутатів, які виїхали після початку повномасштабного вторгнення російської федерації, повідомив голова парламенту, уродженець Тернополя Руслан Стефанчук.

– Думаю, що найближчим часом буде ініційовано створення тимчасової слідчої комісії, яка зможе визначити всі факти їх перебування не на території України, причини цього – і рекомендувати відповідні рішення до ухвалення у Верховній Раді України. Тому зараз ми на шляху до того, щоб депутати, які не виконують своїх функціональних обов’язків, не мали можливості працювати в стінах українського парламенту, – пояснив спікер у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

Водночас він наголосив, що заробітна плата не виплачується парламентаріям, які не беруть участі в пленарних засіданнях Ради або в засіданнях комітетів, членами яких є, оскільки “вони не виконують своїх функцій як народні депутати”. Це ж, за його словами, стосується і їхніх помічників.

– Якщо є такі парламентарії, щодо яких відкрито кримінальні провадження, то ми вже відкликали їх з посад у комітетах. Це, зокрема, пан Медведчук і пан Ковальов, – додав Стефанчук.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський під час виступу на недавній конференції з відновлення у Лугано (Швейцарія) запросив до країни людей, яких він побачив у залі через екран, але не бачив в Україні від початку війни.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
17 Лютого
16 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше