Найсвіжіше:
• Зеленський анонсував зміни деяких керівників місцевих адміністрацій • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • По-особливому на заслужений відпочинок провели підполковника з Кременеччини • Головний тренер Богдан Іванців: «Гравці «Поділля» Васильківці не були готові фізично до боротьби за високі позиції» • Почесною відзнакою “Золотий Хрест” нагороджений воїн з Бережанщини • УГКЦ у Тернополі подарувала холодильники постраждалим від ракетного обстрілу • Вища Тернопільська футзальна ліга: у матчі лідерів переміг «Гермес-7» • Війна забрала батька і чоловіка: на Тернопільщині віддали останню шану 24-річному воїну • На Запоріжжі загинув 22-річний воїн з Гусятинщини • Як підтвердити ТЦК свою відстрочку без смартфона • Відомий зборівчанин назвав Орбана найбільш цінним замороженим російським активом у Європі • У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників • Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву”
rss

Україну накриє негода: коли і де будуть дощі


Опубліковано: 12 Вересня 2024р. о 7:53

Україну накриє дощова погода вже в четвер, 12 вересня, і у п’ятницю, 13 вересня. Найбільше опадів буде в західних областях. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

– Багато дощів найближчим часом не обіцяю. Більше вологи припадатиме на західні області України, проте 12-13 вересня дощів очікуйте скрізь в Україні, – зазначила Наталка Діденко.

За словами синоптикині, погода України перебуватиме під впливом циклонічної системи, що розташувалася південному заході Європи – центр циклону Annet буде над Італією. Карта. Атмосферні фронти цієї циклонічної системи зумовлять практично повсюди в Україні 12-го вересня періодичні дощі, подекуди з грозами.

Ця зміна погоди може вплинути на метеопатів – головний біль, проблеми з артеріальним тиском, сонливість, зниження працездатності тощо.

– Хоча дощів усі так чекали і просили, що позитивний ефект, сподіваюсь, переважить. Температура повітря 12-го вересня в Україні очікується неоднорідною. У західних областях протягом дня +19+22 градуси, у східній частині +28+32 градуси, на решті території України буде тепла погода, +25+30 градусів. У Києві 12-го вересня також варто очікувати на дощ, може, ще й гримне гроза. Максимальна температура повітря коливатиметься поблизу +27 градусів. Як бачите, дощі не сильно вплинуть на температурний повітряний режим., – підсумувала Наталка Діденко.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
21 Грудня
20 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше