Найсвіжіше:
• Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною
rss

Українці назвали Приват24 найзручнішим мобільним банком


Опубліковано: 17 Грудня 2017р. о 18:22

Найзручнішим банківським мобільним додатком і найкращим інтернет-банком в Україні є Приват24, а найкращий банківський сервіс у країні надає ПриватБанк. Такі підсумки рейтингу PaySpace Magazine Awards 2017, у рамках якого понад 55 тисяч читачів видання PaySpace Magazine узяли участь у закритому голосуванні за найзручніші фінансові та банківські сервіси країни.

«Ми вкотре підтвердили своє лідерство серед банків в українському FinTech, – зазначила Ірина Іванова, представник Центру електронного бізнесу ПриватБанку, – це велика відповідальність перед нашими клієнтами, які звикли до найкращого сервісу, і ми тримаємо цю планку на належній висоті».

Також ПриватБанк названо одним із найкращих у країні цифрових сервісів з продажу квитків. Усього ж у рамках рейтингу найкращих українських експертів і компаній в галузі e-commerce та FinTech визначили переможців у 18 номінаціях. Урочиста церемонія нагородження переможців рейтингу відбулася в Києві в Національній філармонії України.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше