Найсвіжіше:
• Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини
rss

У Зборові вшанували чемпіонів Тернопільської області 1994 року! (+фото)


Опубліковано: 9 Серпня 2024р. о 15:47

На свято Преображення Господнього у Зборові відбувся благодійний футбольний матч між ветеранами зборівського «Колоса» та тернопільської «Ниви». Багатий на забиті голи поєдинок завершився внічию – 5:5.

Перед початком матчу відбулася урочиста церемонія вшанування футболістів, які 30 років тому, в 1994 році вперше і востаннє в історії зборівського «Колоса» здобули золоті медалі чемпіонату Тернопільської області.

Привітав ювілярів голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Зіновійович Юрик, президент ФК «Колос» (Зборів) чемпіонського сезону Михайло Андрійович Коцур та міський голова Зборова Руслан Сергійович Максимів. Згодом присутні на стадіоні мали можливість переглянути виступити вихованців танцювальної студії «Старденс».

Також кожен гравець зборівської команди отримав подарунковий довідник «Золотий сезон зборівського «Колоса» сезону-1993/94», як згадку про ті приємні чемпіонські миттєвості, які вони відчували 30 років тому.

А далі капітани команд – найкращий голеодор в історії тернопільського «Ниви» Ігор Яворський та легенда зборівського футболу Володимир Мандзюк визначили, хто ж буде виконувати перший удар по м’ячу.

Зауважимо, що безпосередню участю у матчі взяли одразу шість футболістів з «золотого» чемпіонського складу «Колоса» 30-річної давності. Це – Василь Михайлишин, Михайло Лоїк, Михайло Забитівський, Андрій Литвин, Володимир Мандзюк, Андрій Завальнюк. А на лавці запасних свої партнерів по команді підтримували інші «чемпіони» – Володимир Литвин, Євген Безубко, Віктор Гуранін, Євген Нечай, Петро Кушнір та президент клубу Михайло Андрійович Коцур.

Вболівальники з стажем, які прийшли того святкового вечора на стадіон, мали можливість насолоджуватися грою кумирів минулого, а молоді глядачі дивилися на цікавий атакувальний футбол з багатьма забитими на різний смак голами. Зокрема, рахунок у поєдинку відкрив Ігор Яворський, майстерно виконавши удар зі штрафного. Саме Ігоря Петровича можна назвати кращим гравцем матчу, адже він відзначився одразу трьома забитими м’ячами, записавши на свій бомбардирський рахунок хет-трик.

На перший гол Яворського відповів зборівчанин із «золотого» чемпіонського складу «Колоса» Володимир Мандзюк, влучним ударом замкнувши дальню стійку.  Загалом на перерву команди пішли за нічийного рахунку 2:2.

Після перерви капітан «Колоса» В. Мандзюк уже вийшов на поле у футболці «Ниви», адже свого часу теж захищав кольори головної команди Тернопільщини. Змінивши команду пан Володимир, який грав на позиції нападника, не зумів ще раз відзначитися у матчі, за нього це тричі зробили партнери по команді. Однак перемогти зіркова «Нива» не зуміла, гравці «Колоса» теж відповіли трьома точними ударами і в підсумку матч завершився внічию – 5:5.

Планували команди визначити кращого у серії пенальті, однак вирішили, що нічия у цьому благодійному матчі буде найкращим результатом…

Нагадаємо, ініціатором товариського матчу виступив учасник того «золотого» сезону у складі «Колоса», відомий на Тернопільщині футболіст та тренер, а нині військовослужбовець Національної гвардії України Михайло Михайлович Забитівський.    

«Колос» (Зборів) – «Нива» (Тернопіль) – 5:5 (2:2)

6 серпня. Зборів. Стадіон «Колос». 500 гл. +20 град.

Арбітр – Владислав Русанюк (Тернопіль), асистенти – Олег Чемний (Коропець), Олександр Найко (Тернопіль).

«Колос» (Зборів): Ігор Світлик, Василь Михайлишин, Анатолій Романів, Ярослав Надозірний, Михайло Лоїк, Роман Бардокін, Сергій Якимович, Михайло Забитівський, Андрій Литвин, Володимир Мандзюк-к, Андрій Пилип’юк. На заміну виходили: Василь Медвідь, Вадим Кушнерчук, Михайло Теслюк, Андрій Завальнюк. Президент – Михайло Андрійович Коцур.

«Нива» (Тернопіль): Віктор Назарук, Олег Ющенко, Олег Тимець, Олег Бендесюк, Віталій Гоцалюк, Ігор Яворський-к, Анатолій Яцина, Матвій Николайчук, Михайло Дем’янчук, Анатолій Назаренко. На заміну виходили: Тарас Когут, Володимир Мандзюк, Сергій Богородіченко, Олександр Ждаха, Ярослав Рикун. Президент – Михайло Данилюк.

Голи: Ігор Яворський (12, 57, 59), Ярослав Рикун (29), Сергій Якимович (61, а/г) – Вололимир Мандзюк (25), Андрій Пилип’юк (27, 50), Роман Бардокін (55, 66).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , , ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше