Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

У Тернополі засудили бойовика «ДНР»


Опубліковано: 1 Лютого 2017р. о 16:05

 

1

Мешканця Тернопільської області суд визнав винним в участі у терористичній організації «ДНР». Житель Чортківського району Німгір Ерднієв у жовтні 2014 року добровільно вступив до незаконного воєнізованого формування терористів та обрав собі позивний «Німсон». З того часу він діє у складі терористичної групи, беручи безпосередню участь у злочинах бойовиків.

Слідчими СБУ встановлено, що зловмисник, перебуваючи на тимчасово окупованій території, брав участь у діяльності військових підрозділів терористичної організації «ДНР» під час бойових дій проти Збройних Сил України та підрозділів правоохоронних органів, які проводять антитерористичну операцію. Зокрема, у лютому 2015 року Німгір Ерднієв здійснював збройне захоплення м. Дебальцевого у складі 3-го мотострілкового батальйону «ДНР». У травні того ж року він брав участь у бойових діях проти підрозділів Збройних Сил України в районі м. Мар’їнки, а вже з вересня 2015 року засуджений утримував бойові позицій у с. Старомихайлівка Мар’їнського району Донецької області.

2

Вироком суду його визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, та заочно засуджено до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Громадяни, котрим стало відомо про перебування Німгіра Ерднієва на території області можуть повідомити про це на телефон довіри УСБУ в Тернопільській області 52-90-00, або на гарячу телефонну лінію УСБУ (067) 352-31–00 чи надіслати інформацію на електронну скриньку Управління usbu_ter@ssu.gov.ua


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше