Найсвіжіше:
• «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю
rss

У Тернополі запрацювала «Фабрика Святого Миколая»


Опубліковано: 29 Листопада 2020р. о 9:00

Уже 16 років поспіль комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архієпархії Української греко-католицької церкви організовує доброчинну акцію «Миколай про тебе не забуде».

Нинішнього листопада цій украй потрібній справі вже дали старт. Майже півтори тисячі дітей-сиріт, напівсиріт, а також із багатодітних і малозабезпечених родин, сини і доньки учасників бойових дій з Тернополя та деяких населених пунктів області отримають подарунки.

Задля цього при парафії УГКЦ св. Йосафата почала діяти своєрідна «Фабрика Святого Миколая». Десятки волонтерів працюють тут. Вони готують і продають пряники-миколайчики, аби за виторг придбати дарунки хлопчикам і дівчаткам. Водночас просять усіх людей доброї волі приносити сюди та до храмів індивідуально запаковані речі: солодощі, іграшки, канцелярське приладдя, засоби особистої гігієни. 18 грудня у надвечір’я помічники Великого Дарувальника у червоних шапочках з відповідними бейджиками на одязі доправлять подарунки діткам.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше