Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

У Тернополі юні патріоти із мікрорайону “Канада” зібрали для ЗСУ 11 300 гривень (+фото)


Опубліковано: 7 Серпня 2022р. о 23:28

Юні патріоти із мікрорайону “Канада” з допомогою батьків організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Продавали домашню випічку, десерти, напої, а також мило ручної роботи та вироби із бісеру.  А ще дітки співали сучасні патріотичні пісні і малювали малюнки для наших захисників.
На ярмарку було зібрано 11300 грн. Половина вирученої суми,  спрямована на придбання необхідних речей (карематів, побутової хімії та ін.) для наших захисників із 16-й Окремого Стрілецького батальйону. Під час зустрічі із представниками батальйону, організованої адміністрацією Тернопільської ЗОШ 23, всі присутні щиро дякували нашим мужнім захисникам, бажали якнайшвидшого повернення додому з перемогою, діти передали  малюнки та заспівали пісень для підняття бойового духу. 
Друга половина коштів передана Парафії св. Івана Богослова УГКЦ, де зараз триває збір коштів на квадрокоптер з тепловізором для наших захисників на Півдні.
 
Організатори не зупиняються, продовжують наближати нашу перемогу і вже планують наступний ярмарок.
Дату та час проведення благодійного ярмарку повідомимо згодом. Разом ми сила! Слава Україні!

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше