Найсвіжіше:
• На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС
rss

У Тернополі ветерани війни розпочали тренування зі стрільби… з лука


Опубліковано: 21 Липня 2025р. о 14:21

 

Ветерани російсько-української війни у Тернополі почали займатися олімпійським видом спорту – стрільбою з лука. Багато з них вперше взяли до рук лук під час майстер-класів з адаптивних видів спорту, які відбулися 21 червня у парку ім. Тараса Шевченка в рамках Олімпійського дня – 2025 «Передай вогонь Перемоги», який організовував Тернопільський міський центр фізичного здоров’я.

Стрільба з лука – це не тільки спорт, а й мистецтво, що вимагає влучності, терпіння та концентрації. Тренування включають освоєння техніки стрільби (правильна постава, натягування лука, прицілювання, випуск стріли), фізичну підготовку (розвиток сили рук, плечей та спини), психологічний тренінг (концентрація, впевненість у собі), тактику стрільби та дотримання правил безпеки. Цей вид спорту допомагає розвивати увагу, терпіння, підвищувати самооцінку та зміцнювати м’язи верхньої частини тіла.

спортсмени зі стрільби з лука представляли Україну на Паралімпіаді-2024 у Парижі. Стрільба з олімпійського лука входить до програми «Ігор Нескорених», у яких беруть участь військові та ветерани, в тому числі з інвалідністю. Цей вид спорту популярний у світі й в Україні.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше