Найсвіжіше:
• Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому» • Антисанітарія та брудний одяг: у Шумську судили жінку, бо не гляділа чотирьох неповнолітніх дітей • Удар російського FPV-дрона обірвав життя офіцера з Тернопільщини • Помер відомий український співак Степан Гіга
rss

У Тернополі сьогодні автобуси одного з маршрутів їздитимуть по-іншому


Опубліковано: 14 Січня 2025р. о 8:00

У зв’язку з перекриттям вулиці Замонастирської для проведення ремонтних робіт на шляхопроводі через залізничну колію, тимчасово зміниться автобусний маршрут №12 «Обласна дитяча лікарня – вул. Миколи Карпенка. Зміни будуть діяти 14 січня 2025 року з 10:00 до 14:00 год.

Під час ремонтних робіт автобуси №12 курсуватимуть за наступним маршрутом:

Від ринку у напрямку масиву «Східний»: автобуси рухатимуться вулицями Князя Василя Костянтина Острозького, Миколи Пирогова, Татарською, Дівочою і далі за маршрутом.
Від вул. Лесі Українки у напрямку ринку: автобуси курсуватимуть вулицями Слівенською, просп. Степана Бандери, Руською, Князя Василя Костянтина Острозького, Торговицею, Оболоня і далі за звичним маршрутом.
Влада просить тернополян врахувати ці зміни при плануванні свого маршруту.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше