Найсвіжіше:
• Як розробка сайту допомагає бізнесу зростати в цифровому середовищі • Після важкого поранення помер військовий з Тернопільщини • Півтора роки надій та сподівань: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Ефективний і надійний: як обрати ноутбук для бізнесу • Стали відомі всі чвертьфіналісти кубка Тернопільщини з футболу • На Шумщині трапилася пожежа у продуктовому магазині  • До Дня міста Тернополя три дні працюватиме святкова фуд-зона в парку Національного відродження • Тернопільська “Нива” підписала контракт із гравцем одеського “Чорноморця” • Тернопільський університет став найкращим педагогічним вишем України • До України суне пекельна спека до +36: синоптик назвав точну дату • «Тернопіль – місто донорів»: стартує соціальна акція до Дня міста • Спочив у Бозі адміністратор Фейсбук-групи Теребовлянщини • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • У Тернополі чоловік загинув, випавши з вікна четвертого поверху • У Чортківській громаді перевірятимуть законність підключень до водопроводу • На Бучаччині помітили дорослих вовків (відео) • У Зарваниці завершився історичний синод, який прийняв кодекс канонів УГКЦ • П’яний водій у Тернополі за 20 хвилин скоїв дві ДТП та втік: Драгер показав 2,49 проміле • У Дніпропетровській області загинув сержант з Тернопільщини • Відомий співак з Тернопільщини розкрив, який дохід вважає достатнім для комфортного життя • На Донеччині загинув 53-річний солдат з Кременеччини • Загинув на війні: Почаївська міська рада повідомила про смерть Сергія Андрійка • У Теребовлі продають приміщення колишньої аптеки за понад 2,1 млн гривень • Спочила у Бозі колишня освітянка з Кременеччини • Смертельна ДТП поблизу Тернополя: зіткнулися Mercedes Sprinter і ВАЗ
rss

У Тернополі посвята в першокурсники перетворилася на гучну забаву за танцями і співами просто неба (+відео)


Опубліковано: 30 Вересня 2023р. о 12:00

Гучні забави студентів-першокурсників одного з місцевих вишів обурили мешканця Тернополя. Чоловік відзняв відео їхніх розваг і виклав разом зі своїм зверненням у соцмережах.
 
На дане повідомлення відреагували працівники поліції. У ході проведених заходів правоохоронці встановили, що в районі старого автовокзалу близько 50-ти студентів святкували посвяту у першокурсники. Захід мав відбуватися у приміщенні, але діти влаштували свято на вулиці.
Організатор забав – представник студентської ради. На нього працівники поліції склали адміністративний протокол відповідно до статті 185-1 (Порушення порядку організації й проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій) КУпАП.
 
– На рахунок вечірки, що була 27 вересня біля політехнічного хочу всім наступне сказати. В даному випадку всі можете винити студентів, але студенти тут ні при чому. Просто згадайте свої студентські роки, якщо для Вас зробили свято, то Ви би після пар не пішли на свято відпочити, більшість би пішли. В даному випадку питання до організаторів, бо не обдумано це все зробили, хіба навчальний заклад немає закритих приміщення, можна було свято для студентів зробити в приміщенні. В Україні війна і не забуваймо про це!, – зазначив автор відео Віктор Старущак
 
Нагадаємо, відповідно до рішення Ради оборони області, з 7 травня заборонено проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів без попереднього погодження з обласною військовою адміністрацією та виключно з дотриманням заходів правового режиму воєнного стану.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
12 Липня
11 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше