Найсвіжіше:
• Що важливо знати про Ібупрофен перед прийомом? • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Луганщині • На Тернопільщині обмежено рух вантажівок на державній дорозі в напрямку до Івано-Франківської області • Тернопільщина попрощалася зі ще одним загиблим воїном: остання дорога додому майже у два роки • У Тернополі один з автобусних маршрутів курсуватиме лише у вихідні дні • Митрополит Нестор з Тернопільщини: «Московський патріархат у Почаєві – це аномалія, яка повинна зникнути» • Визначилися чвертьфінальні пари футбольної Ліги Тернопільщини (+фото) • На Тернопільщині в ДТП важкі травми отримали водій-військовий і пасажир • У листопаді тернопільські поліцейські склали 283 адмінпротоколи за керування транспортними засобами у нетверезому стані • Команди футбольної Ліги чемпіонів Тернопільщини дізналися суперників по чвертьфіналу (+фото) • Тернопільщина віддала шану загиблому на війні військовослужбовцю • Неподалік Бучача іномарка злетіла в кювет та перекинулася: водій і пасажир у лікарі • Смартгодинник Samsung Galaxy Watch5: моніторинг здоров’я цілодобово • 3 грудня стартує масштабна Дитяча футзальна ліга Тернопільщини • 42-річну жительку Бережан місцеві правоохоронці підозрюють у крадіжці грошей в пенсіонера • Тернопільські будівельники відновлюють житло на Херсонщині • Учні у Тернополі матимуть довгі зимові канікули • У Тернополі визначилися з датою початку продажу новорічних ялинок • На Тернопільщині вулицю перейменують на честь полковника ЗСУ • На війні загинув колишній футболіст тернопільської “Ниви”, ФК “Тернопіль” та луцької “Волині” • В одному з найбільших міст Тернопільщини два комунальних автобуси курсують абсолютно безкоштовно • Посмертно звання «Почесний громадянин Тернопільської області» присвоїли трьом військовослужбовцям • Мурал із зображенням Соломії Крушельницької з’явився у Тернополі  • Свято-Миколаївський собор на Тернопільщині повернули у власність держави • Через понад півтора року зниклий безвісти Герой з Тернопільщини востаннє повертається до рідної домівки
rss

У Тернополі поліцейські перевіряють повідомлення про замінування Будинку правосуддя (+фото)


Опубліковано: 8 Серпня 2023р. о 13:27


У Тернополі поліцейські перевіряють повідомлення про замінування Будинку правосуддя за адресою Кн. Острозького. Інформацію «Перший Онлайн» підтвердив керівник сектору комунікації поліції в Тернопільській області Сергій Крета.

Через повідомлення про замінування приміщень Будинку правосуддя провели евакуацію працівників та відвідувачів суду. Вхід до приміщення суд огороджений. Правоохоронні органи проводять відповідні роботи.

Зі слів Сергія Крети, останні кілька днів це не перший подібний випадок. Надходили повідомлення, зокрема, про замінування відділку поліції та педуніверситету.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
1 Грудня
30 Листопада
Ваше ставлення до ЛГБТ-спільноти?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше