Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя воїна зі Зборівщини • На війні загинув студент тернопільського університету • Небезпечний експеримент із хімією: у Тернополі через змішування засобів постраждали дві квартири • На Тернопільщині ТЦК мобілізував чоловіка ще до ВЛК • RFID зчитувачі – сучасна ідентифікація товарів і активів • Фінал Кубка Тернопільщини: тисяча глядачів, чотири голи, емоційне нагородження та розіграш призів • Масштабна ДТП у Тернополі: Mercedes протаранив три автомобілі, є постраждалі • У Борщеві п’яний водій збив велосипедиста: вміст алкоголю перевищив норму у 14 разів • На Козівщині внаслідок отруєння померла жінка, ще п’ятеро членів родини перебувають у лікарні • Пожежа в житловому будинку на Гусятинщині забрала життя чоловіка: деталі  • Чим відрізняються автомобілі для американського та європейського ринку • Псевдобанкіри ошукали жителя Зборівщини на майже 50 тисяч гривень • На Херсонщині загинув прикордонник з Теребовлянщини • «Народний супутник» продовжує працювати: найвідоміший волонтер Тернопільщини нагадав про унікальний проєкт • На Шумщині обрали нового голову районного суду • Важить як голуб, а крила – до 70 см: що за хижий птах залітає в Тернопільську область • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Два роки чекали на повернення: Герой Володимир Галунка з Козівщини повернувся «на щиті» • У Запорізькій області загинув захисник із Тернополя • Тернопільські поліцейські привітали доньку загиблого спецпризначенця КОРД з днем народження • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: лідери перемагають, а чортківський «Кристал» зійшов з дистанції • Бронювання від мобілізації після 1 вересня: що чекає на бізнес і працівників • У тролейбусі в тернополянки викрали 38 тис грн, документи та банківські картки • Команда з Гусятинщини дозаявила двох юних вихованців Футбольної академії «Тернопіль»
rss

У Тернополі пенсіонер грозив спалити автопарк патрульної поліції


Опубліковано: 23 Червня 2020р. о 10:00

17 грудня минулого року опівдні невідомий чоловік зателефонував на номер «102» до чергового поліції та пригрозив підпалити всі службові автомобілі обласного управління патрульної поліції. Заради більшої переконливості назвав точну адресу в Тернополі, де розташований автопарк.

Звісно, правоохоронці сприйняли погрозу як реальну, адже такими речами не жартують. І почали перевіряти всі ангари з технікою у пошуках вибухівки чи підозрілих предметів.

Тим часом інша група намагалася встановити місце знаходження «підривника». Як з’ясувалося, це був пенсіонер, людина з вищою освітою, котрий таким чином намагався довести… Щоправда, обвинувачений так і не зміг пояснити, що саме довести.

Однак за погрози знищити чуже майно шляхом підпалу, вибуху або іншим загальнонебезпечним способом, якщо були реальні підстави побоюватись здійснення цієї погрози (ст. 195 КК України), проти «жартівника» було порушено кримінальне провадження. Зрозумівши, що це вже не жарти, чоловік уклав із прокурором угоду про визнання винуватості.

Тернопільський міськрайонний суд цю угоду затвердив і призначив пенсіонеру покарання – 850 грн. штрафу. Це на перший раз. Лишається сподіватись, що відтепер добродій знайде для себе інші, більш безпечні розваги.

Тим паче, що також йому доведеться компенсувати державі 1 тис. 256 грн., витрачених на судову експертизу.

Олекса Чиж


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
24 Серпня
23 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше