Найсвіжіше:
• Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини
rss

У Тернополі п’яний працівник СБУ скоїв аварію з трьома автомобілями


Опубліковано: 26 Березня 2024р. о 18:22

У Тернополі п’яний працівник СБУ за кермом Audi Q5 вчинив аварію з трьома автомобілями. В масштабній ДТП травми й ушкодження отримали вісім людей. Одну з постраждалих, вагітну жінку, госпіталізували медики в реанімацію. Правоохоронця затримали, а справу розслідує Державне бюро розслідувань у Львові.

Аварія сталася близько 19:00 25 березня на перехресті вулиць Мазепи та Львівської біля закладу McDonald’s. Зі слів очевидців, водій чорного Audi Q5, повертаючи праворуч, виїхав на червоний сигнал світлофора і зіштовхнувся з кількома зустрічними автомобілями марок Suzuki, Jaguar та Volkswagen.

Постраждалі в цій аварії розповіли ZAXID.NET, що водій, який спричинив ДТП, був дуже сильно п’яний. В автомобілі був сам. За їхніми словами, він не міг вийти з машини, а пізніше намагався завести свій автомобіль, щоб утекти, однак один із постраждалих чоловіків, водій Volkswagen забрав в нього ключі.

Зі слів очевидців найбільше в ДТП постраждала водійка Suzuki. Жінка на 33 тижні вагітності, її медики швидкої допомоги забрали в реанімацію тернопільської лікарні.

В ДБР Львова підтвердили ZAXID.NET, що за кермом автомобіля, який скоїв масштабну ДТП в Тернополі, перебував правоохоронець однієї із силових структур. З власних джерел відомо, що це діючий працівник Служби безпеки України. Наразі працівники ДБР розслідують обставини аварії.

«Відкрито кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху – за ч. 1 ст. 286-1 КК України. Автомобіль, за кермом якого перебував працівник правоохоронного органу, проігнорувавши червоний сигнал світлофора, виїхав на зустрічну смугу, де зіштовхнувся з трьома автомобілями. За попередніми даними, правоохоронець був у стані алкогольного сп’яніння», – розповіла ZAXID.NET речниця ДБР Львова Тетяна Муравель.

Наразі досудове розслідування триває. У винуватця аварії взяли зразки крові для проведення експертизи.

Додамо, що 25 березня працівники Служби безпеки України відзначаються своє професійне свято. До повномасштабного вторгнення в цей день відбувалися різноманітні урочистості. Однак, в час війни Росії з Україною від святкувань відмовилися.


Джерело: Захід.нет
Рубрика:
Мітки: ,




Новини
14 Лютого
13 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше