Найсвіжіше:
• Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+ • У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї • У лікарні після важкого поранення помер військовий з Козівщини • Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник
rss

У Тернополі оперативники встановили зловмисника, який викрав понад 20 000 гривень


Опубліковано: 6 Квітня 2025р. о 12:00

27-річному жителю обласного центру слідчі поліції повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 статті 185 Кримінального кодексу України.

Із заявою про крадіжку до співробітників Тернопільського районного управління звернулася жителька обласного центру. Жінка повідомила, що з її банківської картки було викрадено понад 20 000 гривень.

У ході оперативних заходів співробітники кримінальної поліції встановили особу зловмисника. Ним виявився 27-річний житель обласного центру. Зловмисник, відпочиваючи в одному з громадських закладів обласного центру, спочатку викрав картку у потерпілої, а згодом зняв з неї кошти.

Під час досудового розслідування було встановлено, що молодий чоловік вже не вперше потрапляє у поле зору правоохоронців. Раніше неодноразово притягувався до відповідальності за вчинення майнових злочинів.

Санкція інкримінованої фігуранту статті передбачає до восьми років позбавлення волі.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
12 Лютого
11 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше