Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

У Тернополі нетверезий водій спричинив потрійну ДТП


Опубліковано: 18 Лютого 2025р. о 14:00

На вулиці Протасевича в Тернополі сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох автомобілів. Водій автомобіля Opel, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не дотримався безпечної дистанції та зіткнувся з автомобілем BMW, який, в свою чергу, зіткнувся з автомобілем Skoda.

На щастя, внаслідок ДТП ніхто не постраждав. Проте, патрульні, які прибули на місце події, виявили у водія Opel ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду за допомогою приладу Драгер показав 1,70 проміле алкоголю в крові.

– На водія Opel було складено два протоколи за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило дорожньо-транспортну пригоду); за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), – йдеться в повідомленні патрульних.

Водія було відсторонено від керування транспортним засобом.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше