Найсвіжіше:
• На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільщини • Корпоратив в офісі в Києві: як легко замовити смачну їжу • Автомобіль у кюветі: тернопільським патрульним вдалося врятувати життя чоловіку та жінці • Жорстока війна забрала життя ще одного військового з Тернопільщини • У Тернополі на 8 років засуджено 2 губернаторів рф • Вандали розтрощили крісла на стадіоні Зборова (відео) • Як вибрати ідеальну сольову рідину для pod-систем? • На Дніпропетровщині обірвалося життя воїна з Тернополя • На Донеччині загинув молодший лейтенант з Тернопільщини • Отримували «бойові» та будували будинок командиру: 4 військовослужбовців і комбриг постануть перед судом • 20 тисяч за п’яну їзду: водій з Козівщини пропонував поліцейським хабар • На одній з головних вулиць Тернополя розпочався ремонт дороги • П’яний водій на Гусятинщині намагався відкупитися від поліцейських • Бездіяльність Микулинецької влади: у селищі руйнується унікальний будинок • На пішохідному переході автівка збила 90-річного тернополянина • Голова Великогаївської громади розпочав боротьбу з мотоциклістами • Додому з російського полону повернувся ще один військовий з Тернопільщини • На Сумщині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • На Луганщині під час евакуації побратимів загинув воїн з Тернопільщини • Спиртзавод на Козівщині впродовж чотирьох років не сплачує податки до бюджету громади • Розвідник Володимир “Скорпіон” отримав відзнаку “За поранення” • Влада Шумщини просить віддати останню шану 48-річному захиснику України • Спочив у Бозі лікар з Борщівщини • Керуючий облгазами найбагатшого уродженця Тернопільщини доплатив до бюджету понад 900 тис грн • Челсі та ПСЖ в фіналі клубного чемпіонату світу: експерти назвали фаворита
rss

У Тернополі на місці скандальної будови посадили дерева: забудовники викликали поліцію (+фото)


Опубліковано: 15 Жовтня 2021р. о 20:43

Сьогодні, 15 жовтня, мешканці вулиць Живова, Острозького і Оболоня спільного з депутатами Тернопільської міської ради від «Сили людей» Іваном Коваликом та Іваном Сороколітом прибрали територію та висадили близько 20-ти дерев на місці місце зеленої зони, яку тернопільська влада вирішила віддала під забудову торговими кіосками.

– Особи, які прагнуть забудувати зелену зону, не придумали нічого кращого як викликати поліцію. Прибулі поліцейські брали пояснення, спілкувались з людьми, але проведенню акції не перешкоджали. Щира повага і подяка усім, хто взяв безпосередню участь або ж підтримав фінансово!, – повідомили представники «Сили людей».

Нагадаємо, 12 жовтня, відбулися перші збори мешканців навколишніх будинків. Людей обурив факт можливої забудови торговими спорудами залишків зелених зон мікрорайону. Члени ініціативної групи, активісти та депутати обговорили разом з присутніми ситуацію зі скандальною земельною ділянкою, по якій відкрито кримінальну справу. Під час зборів було виявлено, що під прикриттям “кіоску по ремонту взуття” і встановленням інших “тимчасових споруд”, фактично розпочинається повноцінне будівництво, яке огороджене будівельним парканом без жодних дозволів та ознакувальної інформації. Учасники зборів одностайно вирішили демонтувати самовільно встановлені будівельні елементи на міській землі, які обмежили можливість доступу до зеленої зони всім бажаючим тернополянам. Також було прийняте рішення і надалі спільно зупиняти будь-які будівельні роботи даної території допоки правоохоронцями не буде завершене розслідування та завершений судовий розгляд.

До теми: «У Тернополі в зеленій зоні провернули чергову земельно-сервітутну оборудку»


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,




Новини
11 Липня
10 Липня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше