Найсвіжіше:
• Тернопільський університет став найкращим педагогічним вишем України • До України суне пекельна спека до +36: синоптик назвав точну дату • «Тернопіль – місто донорів»: стартує соціальна акція до Дня міста • Спочив у Бозі адміністратор Фейсбук-групи Теребовлянщини • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • У Тернополі чоловік загинув, випавши з вікна четвертого поверху • У Чортківській громаді перевірятимуть законність підключень до водопроводу • На Бучаччині помітили дорослих вовків (відео) • У Зарваниці завершився історичний синод, який прийняв кодекс канонів УГКЦ • П’яний водій у Тернополі за 20 хвилин скоїв дві ДТП та втік: Драгер показав 2,49 проміле • У Дніпропетровській області загинув сержант з Тернопільщини • Відомий співак з Тернопільщини розкрив, який дохід вважає достатнім для комфортного життя • На Донеччині загинув 53-річний солдат з Кременеччини • Загинув на війні: Почаївська міська рада повідомила про смерть Сергія Андрійка • У Теребовлі продають приміщення колишньої аптеки за понад 2,1 млн гривень • Спочила у Бозі колишня освітянка з Кременеччини • Смертельна ДТП поблизу Тернополя: зіткнулися Mercedes Sprinter і ВАЗ • На Борщівщині визначать першого фіналіста Ліги чемпіонів Тернопільщини • У тернопільських школах учні харчуватимуться лише за картками • Масштабна пожежа на Кременеччині: вогонь знищив 433 тюки • «Порішали»? У Тернополі, попри рішення про демонтаж, на незаконній конструкції тривають будівельні роботи • Спочила у Бозі вчителька початкових класів з Кременеччини • УАФ запускає у Тернополі масштабний проєкт «Талантікос» • Чому регулярне видалення зубного каменю допомагає уникнути дорогого лікування • Право на спадщину: в яких випадках потрібно йти до суду
rss

У Тернополі через пожежу на заводі норму фенолу перевищено у 33(!) рази


Опубліковано: 11 Вересня 2023р. о 8:32

Унаслідок пожежі, яка сталась приблизно о 3:00 у Тернополі було значно забруднене повітря. Аналізи проб повітря по вул. Шпитальній, Грушевського, Над Ставом та Волинській засвідчили такі перевищення норми вмісту:

– фенолу – у 25 разів на деяких ділянках (0,018-0,25 мг/м³ при нормі 0,01 мг/м³),

– формальдегіду – у понад 15 разів на окремих ділянках (0,035 – 0,56 мг/м³ при нормі 0,035 мг/м³).

По вул. Чернівецькій, Торговиці, Гетьмана Мазепи, Карпенка вміст:

– фенолу перевищував норму у 33 рази, а формальдегіду – у майже 20 разів.

– Мешканцям центральної частини міста та масиву “Дружба” обмежити перебування на свіжому повітрі, щільно закрити вікна та кватирки. Очікувати додаткової інформації про зняття обмежень, – повідомили у прес-службі Тернопільського ОЦКПХ МОЗ.

Нагадаємо, що на території будівлі заводу будматеріалів горів пінопласт. Пожежу не могли загасити майже 12 годин. В результаті загоряння на одноповерховій будівлі площею 13 тис. м² вдалося ліквідувати о 14:56.

На місце події було направлено рятувальників і тактичний пожежний робот з Рівного. У гасінні брали участь 50 рятувальників та 15 одиниць техніки. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причини виникнення пожежі встановлюються.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
12 Липня
11 Липня
10 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше