Найсвіжіше:
• На війні загинув 25-річний воїн з Тернопільщини • На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії • П’яний водій з Кременеччини збив жінку та втік з місця аварії • Назавжди 30: на Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • 50 розвідкових траншей: експедиція на Монастирищині не виявила масового поховання • Ексголова Тернопільського лісгоспу Яремко задекларував 75 тисяч доларів • На війні загинув солдат Іван Бачинський з Тернопільщини • У Бережанах у ДТП неповнолітній зазнав численних тілесних ушкоджень • На Донеччині загинув військовий з Бережанщини • Секрети раннього врожаю: яке насіння капусти вибрати для городу • Вантажні перевезення рефрижератором: чому важливо здійснювати контроль температури під час транспортування • Тернополянин очолив відому технологічну компанію • Білий торт у вишиванці: тернополянці допоміг створити смаколик ШІ • Тернопільщина прийматиме масштабні футбольні змагання за участю 24 команд • Шлейки для собак: як обрати зручний та безпечний аксесуар • Війна забрала життя випускника Бережанського коледжу • На Донеччині загинув гранатометник з Борщівщини: рідні два роки чекали на звістку • Перестало битися серце учасника бойових дій зі Зборівщини • Через 35 років Борщів знову буде представлений в аматорському чемпіонаті України • ДНК-експертиза підтвердила загибель снайпера з Тернопільщини • У Гусятині рятувальники витягнули собаку з каналізаційного колодязя • Три заклади позашкільної освіти на Тернопільщині реорганізували в один • Серія крадіжок із водоматів: у Тернополі затримали 23-річного чоловіка • «Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини • У селі поблизу Тернополя чоловік отримав вогнепальне поранення
rss

У Львові пролунали потужні вибухи: мешканців закликають не виходити з укриття


Опубліковано: 26 Березня 2022р. о 17:33

Сьогодні, 26 березня, близько 16.30 год. біля Львова пролунали три вибухи у зі сторони Кривчиць. Про вибухи біля Львова офіційно повідомили міський Львова Андрій Садовий та голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

– Прилетіло по Львову. Чекаємо на інформацію від Військової адміністрації. Прохання не поширювати фото/відео.  Залишайтесь в укриттях, – зазначив Андрій Садовий.

– Відбулося три потужні вибухи біля Львова з сторони Кривчиць, наразі звучить повітряна тривога, тому всім зберігати спокій і перебувати в укриттях, – доповнив  Максим Козицький.

Нагадаємо, що по Львівщині за останній час окупанти завдали два ракетні удари. 13 березня вісім ракет потрапило по Міжнародному центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон), а 18 березня – по території Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,





Новини
26 Червня
25 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше