Найсвіжіше:
• Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками • До трьох вулиць Тернополя призупинять водопостачання 2 вересня • Серце воїна з Теребовлянщини зупинилося у День Незалежності • З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе
rss

У Курській області загинув гармаш тернопільської артбригади


Опубліковано: 4 Лютого 2025р. о 17:36

Страшна війна без жалю забрала ще одне життя – Максима Антонова, жителя села Гусятин Хмельницької області. Про сумну новину повідомила Гусятинська селищна рада.

Максим народився 30 листопада 1985 року. Він боронив Україну від ворога з 2014 -2015 рр. Із початком повномасштабної війни знову став на захист держави. Добровольцем вступив у лави 44 окремої артилерійської бригади ім. гетьмана Данила Апостола. Брав участь в обороні Києва, а після звільнення Київської області воював у Сумській, Донецькій, Запорізькій, Харківській областях.
За бойові заслуги, хоробрість та відданість своїй державі був нагороджений медаллю «За військову службу Україні».
Загинув Герой 2 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого обстрілу позицій в Курській області.
Тепер йому навіки залишиться 39…
– Завтра, 5 лютого 2025 року (середа), похоронний кортеж із тілом Максима вирушить із міста Тернопіль близько 10:00 год, у селищі Гусятин близько 13:00 години проїжджатиме вулицею Б.Лепкого, проспектом Незалежності, вулицею Наливайка. Просимо усіх жителів селища Гусятин живим коридором зустріти тіло воїна та віддати йому останню шану!, – йдеться в повідомленні селищної ради. 
У разі зміни часу повідомлення буде розміщено додатково.

Дякуємо за поширення інформації.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
29 Серпня
28 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше