Найсвіжіше:
• Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео
rss

У Курській області загинув 45-річний рядовий з Тернопільщини


Опубліковано: 17 Вересня 2024р. о 18:00

Ще одна сумна звістка з фронту. Мужньо загинув на війні уродженець с.Підгайчики рядовий Тарас Бурачок, 20.08.1979 р.н. Його життя обірвалося 11 вересня в Курській області під час виконання бойового завдання, повідомляє Теребовлянська міська рада. 

Тарас Бурачок призваний на військову службу під час мобілізації на особливий період 5 квітня 2024 року. Був старшим навідником розрахунку взводу реактивної артилерійської батареї. Проживав із сім’єю в Тернополі. У нього залишилися дружина, син, дочка, батьки, сестра.

Теребовлянська міська рада та її голова Олег Продан висловлюють щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника.
Загибель Тараса Бурачка – це непоправна втрата для родини, друзів та всієї громади. Ми втратили Героя, людину, яка своєю жертовністю наближала нашу перемогу і майбутнє без війни. Він залишиться в наших серцях назавжди як символ мужності та відваги.
Світла пам’ять про нашого Героя житиме вічно!
Спочивай з Богом, воїне, Україна завжди пам’ятатиме твою жертовність!

Шановні теребовлянці! Просимо вас завтра, у вівторок, 17 вересня, зустріти з молитвою й лампадками домовину з тілом загиблого Героя, уродженця с.Підгайчики Тараса Бурачка та вшанувати його світлу пам‘ять. 

Чин похорону воїна проведуть у середу, 18 вересня, о 13.00 год. у с.Підгайчики.
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна, світла пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше