Найсвіжіше:
• «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю
rss

У Гусятинській громаді незаконно розорювали прибережні захисні смуги


Опубліковано: 19 Травня 2024р. о 16:30

Останнім часом в Тернопільській області, як і в багатьох інших регіонах України, набула актуальності проблема розорювання прибережних захисних смуг, які сягають урізу води. Така діяльність несумлінних агровиробників зазвичай призводить до погіршення стану водойм та річок. Зокрема, фахівці Державної екологічної інспекції у Тернопільській області нещодавно такі порушення виявили на території Гусятинської ОТГ.

Так, під час планової перевірки громади зафіксовані 4 факти розорення землі вздовж річок, а саме:
– р. Гнила (с. Трибухівці);
– р. Збруч (с. Личківці);
– р. Збруч (с. Вільхівчик);
– р. Збруч (с. Шидлівці).

Вказані дії є порушенням вимог природоохоронного законодавства, а саме самовільним зайняттям земельних ділянок у прибережних захисних смугах. Загальна сума шкоди, завданої довкіллю становить 9198 грн. За результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто 4 осіб, яким пред’явлені претензії для добровільного відшкодування збитків.

Також Інспекцією направлено на адресу територіальної громади вимогу, якою зобов’язано привести у відповідність природоохоронний режим земель водного фонду, винести межі водоохоронних зон в натуру, а також вживати заходів щодо попередження таких порушень шляхом проведення просвітницької роботи серед громадян та посилення контролю.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше