Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині загинув командир БпЛА з Шумщини • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув помічник гранатометника з Лановеччини • Хуліганство на алеї пам’яті в центрі Тернополя: неповнолітні пoшкoдили плaкaти зaгиблих вoїнів • У Кременці судили військового: тягав за волосся дружину та малолітню доньку • Блендеры для кухни: стабильная текстура и контроль процесса • На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП • На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови
rss

У Гусятині спаринг провели дві футбольні команди вищої ліги Тернопільщини (+фото)


Опубліковано: 24 Квітня 2023р. о 11:10

23 квітня у смт Гусятин відбувся між двома командами вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2023 року. Суперничали «Медобори» із Зеленого – двічі срібний призер чемпіонату та «Дністер» із Заліщиків – команда, яка після невеликої перерви повернулася до когорти найсильніших колективів Тернопільщини.

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь зеленян. М’ячами у їхньому складі відзначилися: Михайло Войцещук, Олександр Музичук та Юрій Заставецький. У переможених єдиний гол забив Володимир Лук’янченко.

Команди виступали в таких складах:

«Медобори»: Финар, Бойчук, Степан Клекот, Заставецький, Добривода, Полянчук, Чорний, Кондзьолка, Муляр, Музичук, Войцещук. На заміну виходили: Хрущ, Григорій Клекот.

«Дністер»: Мельник, Дячинський, Тракало, Дикун, Андрусяк, Васильченко, Леськів (Миронюк), Лук’янченко, Городинський, Голодрига (Садовський), Королянчук.

Фото: ФК «Дністер»


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , , ,





Новини
7 Квітня
6 Квітня
5 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше