Найсвіжіше:
• Нещасний випадок у Заліщиках: 8-річна дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження • Борщів’яни здобули важку виїзну перемогу над «Поділлям» з Березовиці • Заліщицький “Дністер” залишився без головного тренера • Поблизу Козови внаслідок аварії постраждала 24-річна жінка • У річці на Тернопільщині в кілька разів перевищено норми нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, заліза та нафтопродуктів • На Харківщині загинув солдат з Монастирищини • Вірменська громада у Бережанах відновлює храм святого Григорія (фото) • У Тернополі ТЦК мобілізував недієздатного чоловіка з інвалідністю II групи з Козівщини – чи вдалося повернути його зі служби • Тернопільський краєзнавець став лауреатом Всеукраїнської премії • У курській області рф загинув 51-річний воїн з Тернопільщини • У Зарваниці відбулася масштабна проща для родин загиблих та зниклих безвісти захисників України • Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Шумщині судили чоловіка, який під час сварки в магазині вдарив покупця в живіт • Стало відоме ім’я ймовірного головного тренера тернопільської “Нива-2” • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку • На Кременеччині вандали понівечили могилу воїна на 40 день після поховання • На Монастирищині стартує другий етап українсько-польських пошукових робіт • Від Тернополя до NASA: внесок земляка в космічну еру США • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • Співак з Тернопільщини офіційно розлучився з дружиною, з якою розійшовся майже рік тому • У ТЦК сказали, хто обов’язково має пройти ВЛК • Розірвала протокол прямо у відділку: у Чорткові суд оштрафував жінку, яка намагалася знищити документи  • Теребовлянець Володимир П’ятничко відзначився у воротах ФК «Теребовля»
rss

У Гусятині лікарі вийшли на акцію протесту через ковідні доплати


Опубліковано: 12 Березня 2021р. о 20:59

Лікарі Гусятинської лікарні, які займаються інфікованими на коронавірус, від січня не отримують “ковідних” грошей. А це – 300%, які обіцяв уряд.

Лікарі щодня ризикують власним життям та здоров’ям, але обіцяної підтримки від держави не отримують вже кілька місяців. Медики розповідають, що часто працюють понаднормово, адже є багато важких хворих. Та найбільше їх обурює, що колеги з інших районів обіцяні надбавки вже отримали. Тож чому фахівці Гусятинської лікарні залишилися без грошей?

– Якби ми отримали гроші від держави, то виплатили би в повному обсязі. Але відсутність надбавки виникла через те, що НСЗУ рахує +300% лише членам бригади, інших не враховують. Цю проблему вже обговорили із представниками НСЗУ, та вирішення поки що немає, – каже директор КНП «Гусятинська комунальна лікарня» Гусятинської селищної ради Андрій Місяць.

90 лікарів, які лікують хворих на ковід і чекають своїх надбавок, налаштовані рішуче. За чотири з половиною тисячі ризикувати життям їм немає змісту. А надбавка від держави – це так звана компенсація за ризики. Якщо до лікарів не прислухаються, вони заявляють, що будуть змушені вживати радикальних заходів.

Нагадаємо, що 300% доплати лікарям – це ініціатива МОЗ України, яку озвучили ще на початку епідемії у нашій країні. Виплачують кошти працівникам медичних установ, які лікують інфікованих коронавірусом.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , ,

Перегляньте також:





Новини
22 Червня
21 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше