Найсвіжіше:
• Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео
rss

Трагічна звістка з фронту: у Курській області загинув військовий з Тернопільщини


Опубліковано: 17 Січня 2025р. о 12:06

У жорстоких боях за Україну, за мир та свободу 13 січня 2025 року загинув наш земляк – Рижков Андрій Андрійович (1975 року народження), житель села Обич. Про сумну новину повідомив міський голова Шумська Вадим Боярський.

– Андрій був хорошим другом та односельчанином, товариським та життєрадісним. Був одружений, проживав з сім’єю в селі Забара, пізніше повернувся в рідне село. З 2022 року став на захист рідної землі. Під час військової служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. Загинув при виконані бойового завдання на Курщині. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Андрія… Вічна пам’ять і слава воїну, який віддав своє життя за кожного із нас та за Україну., – йдеться в повідомленні Вадима Боярського.

Про зустріч тіла загиблого Героя та чин поховання у міській раді обіцяють повідомити згодом.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше