Найсвіжіше:
• Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону
rss

Торік міграційна служба Тернопілля поповнила місцеві бюджети на понад 23 мільйони гривень


Опубліковано: 30 Січня 2017р. о 12:12

Одним з основних наповнювачів місцевих бюджетів міграційна служба стала після внесення на початку 2015 року змін до Бюджетного кодексу України. Відповідно до них, адміністративний збір та державне мито, які громадяни сплачують, отримуючи послуги державної міграційної служби, у тому числі оформлення паспорта для виїзду за кордон та ID-картки, перераховуються на рахунки бюджетів за місцем надання послуги.

– В 2016 році міграційна служба Тернопілля перерахувала в місцеві бюджети понад 23 мільйони гривень, – повідомив начальник УДМС України в області Томаш Вербич. – Із них  майже 12 мільйонів – надходження від адміністративного збору  і більше 11 мільйонів державного мита.

Найбільшу частку цих коштів отримала казна Тернополя – 13 мільйонів гривень.

В бюджет Чорткова від міграційної служби надійшло більше двох з половиною мільйонів, Борщова, Бучача, Кременеця і Теребовлі – понад мільйон у кожен, в казну Збаража, Козови, Ланівців – по півмільйона.

Отримані від міграційної служби кошти, місцеві громади можуть витрачати на власний розсуд, а відтак гроші громадян працюють на їхній добробут.


Джерело: Тижневик "Номер один"




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше