Найсвіжіше:
• Чому вигрібна яма швидко заповнюється: причини та способи вирішення • Спочила в Бозі відома освітянка з Тернопільщини • Тернополянин нагороджений «Золотим Хрестом» від Головнокомандувача ЗСУ • «Військова» зі США пообіцяла мільйон доларів: житель Тернопільщини втратив понад 227 тисяч гривень • Перша футбольна ліга Тернопільщини: вісім голів на Борщівщині, важка перемога колективу з Гусятинщини та закономірна нічия у Бучачі • У Харківській області загинув воїн з Тернополя • Переполох у Тернополі: біля будівлі СБУ знайшли підозрілий рюкзак • На Борщівщині рейсовий автобус потрапив у ДТП • На Кременеччині чоловік кинув скляну пляшку в 16-річного мотоцикліста • Їхав 120 км/год і був у стані сп’яніння: на Тернопільщині зупинили водія Daewoo • Частина мешканців масиву “Дружба” у Тернополі залишаться без води • Спочив у Бозі один із перших культуристів Тернопільщини • У Чорткові облаштовують меморіал загиблим борцям за волю України: відкриття планують восени • Зураб Берішвілі – герой півфінального протистояння команд з Гусятинщини та Борщева • Війна безжально обірвала життя молодого воїна з Тернопільщини • Як обрати ідеальні металопластикові вікна в Одесі: повний гід для мешканців міста біля моря • У Тернополі горів недіючий будинок культури «Залізничник» • На Куп’янському напрямку загинув старший сапер із Гусятинщини • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: у Теребовлі водій намагався «домовитися» з поліцією • Автотроща на Бучаччині: 16-річний мотоцикліст отримав численні переломи • В яких випадках потрібне обстеження МРТ голови • Заснув на вокзалі Тернополя – прокинувся без рюкзака, телефона та 16 тисяч гривень • У Борщеві автомобіль збив 14-річного електросамокатиста: хлопця госпіталізували • Переломи та численні забої: на Шумщині травмувалися двоє дітей
rss

Тернопільські «свободівці» критикують фільм вартістю 20 мільйонів, який пропагує ЛГБТ-відносини


Опубліковано: 17 Грудня 2021р. о 21:00

У держави не вистачає коштів на пенсії та армію, але є 20 мільйонів гривень на зйомки повнометражної стрічки, яка відверто пропагує ЛГБТ-відносини, аморальний спосіб життя, ображає релігійні почуття християн та цинічно глумиться над головними християнськими символами й споконвічними цінностями українців. Про це заявив голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк.

Фільм режисера з вірменським корінням Хачіка Васіляна «Мій юний принц» став одним із переможців 17-го конкурсного відбору Держкіно у напрямку «Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські)».

– За кошти держбюджету, наші з вами податки, зніматимуть кіно про 17-літнього Поля, який має психічні розлади, проявляє нездорову прихильність до власної матері Софії та має інтимні стосунки з молодиком Антуаном… У тизері до фільму, презентованому днями, звучить пародія на молитву «Отче наш», а на провокативних рекламних постерах – алюзії на сакральні твори Мікеланджело, Магрітта, Блейка, – зазначив Олег Мирославович.

Представник ВО «Свобода» дивується: «Чим керувалися експерти, члени Ради з державної підтримки кінематографії, керівництво Держкіно, підтримуючи стрічку про антихристиянські збочення? Яку художню та культурну значущість побачили в ній? Чому вирішили, що саме цей фільм саме зараз є найбільш актуальними для широкого кола українців? Якщо їх підвело мистецьке й естетичне чуття, то як могли закрити очі на Статтю 161 Кримінального кодексу України, що передбачає кримінальну відповідальність за образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, та статтю 2 Закону України «Про захист суспільної моралі», якою «Забороняються виробництво та розповсюдження продукції, яка: …пропагує бузувірство, блюзнірство, неповагу до національних і релігійних святинь»..?»

А ці 20 мільйонів гривень могли б принести користь нації. За них можна було б зняти направду потрібні й актуальні нині фільми, про історичне минуле України, наших митців, Героїв, науковців. Досі жодної художнього стрічки нема про Івана Франка, Лесю Українку, Соломію Крушельницьку, Івана Пулюя, Романа Шухевича, Володимира Великого та інших… Вони дійсно були б культурно значущими.

– Прикро, що під ніж експертів конкурсу й членів Ради пішли історико-героїчна драма про життя кошового отамана Петра Калнишевського «Останній кошовий» авторства Володимира Савельєва і Володимира Онищенка; «Характерники та три зрізані бороди» – Віктора Медведського, Оксани Іванюк та Олега Зборовського; кіноказка Сашка Лірника «По сліду вовка» за режисурою Олександра Ітигілова; драма Володимира Харченка-Куликовського «Отче мій» про священика, колишнього афганця, який потрапляє в жерло війни на Сході України у пошуках сина і рятує його ціною власного життя; військової комедії «Наші котики-2, або Таємниця жіночого монастиря» Володимира Тихого, військової драми «Анклав» Олександра Сальнікова і Геннадія Розгона тощо. Кінематограф є потужною зброєю у війні за душі, переконання й цінності. Зброєю, яку державна влада чомусь обертає супроти українців. Фільм режисера Хачіка Васіляна «Мій юний принц» відкрито й цинічно глумиться над християнством, Церквою, традиційними родинними цінностями українців, принижує людську гідність, – заявляє Олег  Сиротюк.

Фракція ВО «Свобода» в Тернопільській обласній раді вимагає від Міністерства культури та інформаційної політики й Державного агентства України з питань кіно вилучити із переліку переможців конкурсу фільм «Мій юний принц» та не лише позбавити його державного фінансування, а й взагалі не допустити виходу стрічки та поширення.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
12 Серпня
11 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше