Найсвіжіше:
• На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці» • Трагедія на Монастирищині: чоловік під час сварки убив дружину (фото) • На Тернопільщині учасники злочинної схеми привласнили 1,8 млн грн на капремонті приміщення ДСНС • 17-річного тернополянина підозрюють у вчиненні майнового злочину • У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини
rss

Тернопільські аптекарі потрапили у поганий рейтинг


Опубліковано: 28 Березня 2025р. о 21:17

З 1 березня до Держпродспоживслужби надійшло 1156 звернень громадян і найбільше від мешканців м. Києва, Івано-Франківської, Хмельницької, Черкаської, Львівської, Полтавської, Тернопільської та Харківської областей. Про це повідомила пресслужба відомства.

Вже встановлені порушення законодавства про ціни і ціноутворення під час 44 перевірок.

За їх результатами до суб’єктів господарювання застосовано адміністративно-господарських санкцій на загальну суму 213,4 тис. гривень.

Також, посадових осіб суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладання штрафів на загальну суму 27 тис. гривень.

За словами Голови Держпродспоживслужби Сергія Ткачука: «Доручення Президента України Володимира Зеленського повинно бути виконано. Ціни на ліки мають бути доступними для наших громадян»

Крім того, фахівці територіальних органів Держпродспоживслужби здійснюють щоденні спостереження за цінами на ліки. Наразі проведено 18,6 тис. таких спостережень за ціновими коливаннями.

Держпродспоживслужба, Міністерство охорони здоров’я України та Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками продовжують роботу на підвищення прозорості ціноутворення та запобігання маніпуляціям із вартістю лікарських засобів на українському ринку.

Нагадуємо, що з 1 березня відновлено перевірки за цінами на лікарські засоби в аптечних закладах і здійснює контроль Держпродспоживслужба.

Кожен громадянин має право звернутися до Держпродспоживслужби та її територіальних органів, у разі виявлення випадків продажу лікарських засобів за завищеними цінами.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
18 Грудня
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше