Найсвіжіше:
• У Тернополі померла доцент одного з вишів • На Тернопільщині сталася аварія: рятувальникам водія довелося деблокувати (+відео) • На Тернопільщини сільський клуб вартістю 26 мільйонів висить у повітрі  • Житель Теребовлі спокусився на електросамокат вартістю 25 тисяч гривень • Житель Кривого Рогу новим методом виводив гроші з карток тернополян • На Тернопільщині сталася пожежа в храмі • У Копичинцях чоловік не впорався з керуванням та потрапив до реанімації • На Тернопільщині на ковід захворіло 90 людей • Біля Бахмута обірвалося життя ще одному воїну з Тернопільщини • Помер полковник пожежно-рятувальної служби з Тернопільщини • Громаду на Тернопільщині лише суд зобов’язав розробити схему санітарного очищення ОТГ • На Тернопільщині у ставку потонув чоловік • На війні загинув снайпер з Тернопільщини • Тернопільщина втратила ще одного свого Героя: загинув на Донеччині, обороняючи український Вугледар • ПЦУ створює свій монастир в Почаївській лаврі, яка поки перебуває в оренді УПЦ МП • Тернопільські правоохоронці обвинувачують мешканку Запорізької області в організації псевдореферендуму • Жителька Скалата втратила майже 60 тисяч після спілкування з псевдобанкірами • На Тернопільщині помер депутат міської ради • На Тернопільщині лиходій викрав з автівки акумулятор і здав у… металобрухт • У Тернополі затримали магазинних крадіїв • На Тернопільщині на ковід захворіло 130 людей • У Тернопільському військоматі пояснили, чому відбуваються вручення повісток у громадських місцях • Влада Тернополя пояснила, чому по місту закрили мобільні укриття • 3 квітня частина будинків у центрі Тернополя буде без води • На дорогах Тернопільщини цілодобово працюють 3 комплекси для зважування в русі
rss

Тернопільська третя футзальна ліга: команда “Файного міста” захопила лідерство


Опубліковано: 30 Грудня 2022р. о 21:17 Переглядів: 199


У СК «Політехнік» відбувся п’ятий тур у третій лізі Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, підсумкову турнірну таблицю та бомбардирів.

***

«Опілля» (Тернопіль) – «Vartis» (Тернопіль) – 4:6 (3:1)

Голи: Олександр Патєєв (10, 31), Олег Сокола (11), Павло Рудницький (22) – Любомир Кавецький (8, 29), Кирил Шуров (25), Андрій Козак (28, а/г), Йосип Репела (35), Олександр Амброз (40).

***

ФК «Івачів» – «Largo» (Тернопіль) – 8:1 (4:0)

Голи: Олександр Волос (6, 35), Віталій Тригуба (9), Олександр Грінько (12, 29), Микола Поврозник (15), Тарас Німаш (28, 41) – Володимир Шеремета (38).

***

«Серет-2» (Петриків) – «Файне місто» (Тернопіль) – 2:6 (0:2)

Голи: Владислав Куліковський (25, 38) – Олег Солонинка (2, 37), Артем Павлов (18), Вадим Бубела (31, а/г), Іван Шварчевський (43), Михайло Солонинка (46).

***

«Озернянська ОТГ» – «Пронятин» – 6:2 (3:1)

Голи: Олег Хромий (4, 20), Ярослав Горохівський (6, 42), Олег Дзюба (24, 30) – Роман Балюк (11), Владислав Ковальський (27).

***

«Кристал» (Тернопіль) – «Олімп» (Настасів) – 11:4 (5:1)

Голи: Віталій Карась (1, 12), Орест Вишньовський (10, 34), Олег Пирза (17, 46), Віктор Чорній (20), Назарій Івасів (39, 46), Назарій Подоляк (42), Артем Горошко (46) – Андрій Шум (11), Віталій Щебивовк (36, 38), Іван Гулькевич (44).

***

«Тернопільводоканал» – «Кастар-Динамо» – 3:3 (1:2)

Голи: Олександр Пиж (2, а/г), Володимир Кармелюк (19), Тарас Шулька (35) – Олег Сліворський (2, 26), Сергій Кузнєцов (14), Олександр Пиж (34).

***

Третя ліга. Турнірна таблиця. 5 тур.

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

1

«Файне місто» Тернопіль

5

4

1

0

19:7

13

2

«Озернянська ОТГ»

5

4

0

1

26:20

12

3

«Опілля» Тернопіль

4

3

0

1

16:11

9

4

«Тернопільводоканал»

5

1

3

1

14:14

6

5

«Vartis» Тернопіль

4

2

0

2

15:16

6

6

«Кастар-Динамо» Тернопіль

4

1

2

1

19:11

5

7

ФК «Івачів»

4

1

2

1

16:10

5

8

«Кристал» Тернопіль

5

1

0

4

17:20

3

9

«Олімп» Настасів

5

1

0

4

25:29

3

10

«Пронятин»

5

1

0

4

10:32

3

11

«Largo» Тернопіль

5

1

0

4

13:37

3

12

«Протятин»

5

1

0

4

10:32

3

***

Бомбардири:

Олег Хромий («Озернянська ОТГ») – 11

Ярослав Томашевський («Серет-2») – 8

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 8

Олег Солонинка («Файне місто») – 6

Михайло Солонинка («Файне місто») – 6

Олег Дзюба («Озернянська ОТГ») – 6

Андрій Шум («Олімп») – 6

Вадим Гавдьо («Серет-2») – 6

Вадим Бубела («Серет-2») – 6+1а/г

Роман Любий («Олімп») – 5

Віталій Щебивовк («Олімп») – 5

Владислав Уваров («Largo») – 4

Юрій Коломоєць («Файне місто») – 4

Іван Шварчевський («Файне місто») – 4

Віталій Тригуба (ФК «Івачів») – 4

Олександр Волос (ФК «Івачів») – 4

Ярослав Горохівський («Озернянська ОТГ») – 4

Андрій Козак («Опілля») – 4+1а/г

Олександр Пиж («Кастар-Динамо») – 4+1а/г

Василь Крочак («Vartis») – 3

Кирил Шуров («Vartis») – 3

Андрій Копистинський («Кастар-Динамо») – 3

Олег Сліворський («Кастар-Динамо») – 3

Микола Лісковський («Озернянська ОТГ») – 3

Андрій Засядко («Largo») – 3

Андрій Пізюк («Файне місто») – 3

Віталій Карась («Кристал») – 3

Орест Вишньовський («Кристал») – 3

Олег Пирза («Кристал») – 3

Владислав Куліковський («Серет-2») – 3

Роман Балюк («Пронятин») – 3

Тарас Німаш (ФК «Івачів») – 3

Назарій Подоляк («Кристал») – 2

Назарій Івасів («Кристал») – 2

Денис Гільовський («Vartis») – 2

Любомир Кавецький («Vartis») – 2

Йосип Репела («Vartis») – 2

Василь Процик («Кастар-Динамо») – 2

Віталій Кучарський («Кастар-Динамо») – 2

Юрій Шарапов («Кастар-Динамо») – 2

Сергій Березівський («Опілля») – 2

Олег Сокола («Опілля») – 2

Олександр Патєєв («Опілля») – 2

Павло Рудницький («Опілля») – 2

Владислав Адіанов («Largo») – 2

Володимир Шеремета («Largo») – 2

Василь Машлюх («Олімп») – 2

Роман Білінський («Олімп») – 2

Сергій Гуменюк («Олімп») – 2

Андрій Лемещак («Файне місто») – 2

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Владислав Ковальський («Пронятин») – 2

Микола Поврозник (ФК «Івачів») – 2

Олександр Грінько (ФК «Івачів») – 2

Василь Огринович («Пронятин») – 2+1а/г

Володимир Рудницький («Опілля») – 1

Михайло Юристий («Опілля») – 1

Андрій Майовський («Опілля») – 1

Дмитро Кузь («Файне місто») – 1

Артем Павлов («Файне місто») – 1

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Назарій Залізний («Кристал») – 1

Анатолій Проць («Кристал») – 1

Артем Горошко («Кристал») – 1

Михайло Сулятицький («Серет-2») – 1

Володимир Яценик («Серет-2») – 1

Ярослав Лешків («Серет-2») – 1

Тарас Головатюк («Largo») – 1

Петро Козак («Largo») – 1

Василь Борис («Озернянська ОТГ») – 1

Андрій Воловник («Vartis») – 1

Олександр Амброз («Vartis») – 1

Назар Осецький («Олімп») – 1

Віктор Дмитришин («Олімп») – 1

Іван Гулькевич («Олімп») – 1

Михайло Тисячний («Пронятин») – 1

Марко Чулафіч («Пронятин») – 1

Віктор Май («Пронятин») – 1

Максим Стельмащук («Кастар-Динамо») – 1

Сергій Кузнєцов («Кастар-Динамо») – 1

Василь Чорний (ФК «Івачів») – 1

Віктор Чорній («Кристал») – 1+1а/г

Юрій Балюк («Пронятин») – 1а/г

Олександр Якимович («Кристал») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
29 Березня
28 Березня
Якою ви бачите перемогу України у війні?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше