Найсвіжіше:
• Війна забрала життя учасника АТО та дослідника УПА з Тернопільщини • Бучацький «Колос» на зимову першість заявив 20 футболістів: з колишнім тренером «Агрона» та знаним бомбардиром • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв у Чорнобаївці • У Хоросткові п’яний водій зіткнувся з мікроавтобусом, а потім в’їхав у ще дві автівки • Тільки відсвяткував 35-річчя: на війні загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Великоберезовицький «Сокіл» на зимову першість заявив 28 футболістів • Найкращий футболіст першої ліги чемпіонату Тернопільщини Олександр Понєдєльнік: ексклюзивне інтерв’ю • Вдову військовослужбовця з Тернопільщини, яка народила двійню, виписали з пологового • Тернопільщина зустріла воїна, котрий тривалий час перебував у російському полоні (+фото) • За збут психотропних речовин поліцейські затримали жителя Тернополя • Війна забрала життя 35-річного воїна з Тернопільщини • Збаразький «Галич» на зимову першість Тернопільщини заявив 24 футболіста • Піхотинець з Тернополя отримав медаль «За заслуги» (+фото) • Тернополянам скоротили тривалість подачі гарячої води: причина – потепління • Вища Тернопільська футзальна ліга: лідери перемагають і визначення чемпіона відкладають на останній тур • Вихованець тернопільського футболу забив шедевральний гол у першому офіційному матчі 2024 року • Синусит: сучасні підходи до лікування • Стратегічними розслідуваннями на Тернопільщині займатиметься підполковник з Франківщини • “Книга пам’яті”: створили мультимедійний проєкт, аби вшанувати полеглих захисників Тернопільщини • Тернопільські студенти розіграли кубок ректора з міні-футболу (+фото) • Військовослужбовець з Тернопільщини отримав Хрест доблесті (+фото) • Тернопільський суд на 15 років засудив колаборантку за співпрацю з ворогом • Ангелом повертається до рідної домівки Герой з Тернополя: помер від отриманих поранень на Луганщині • Строковики будуть звільнені найближчим часом і матимуть відстрочку 12 місяців • Як голосували тренери та капітани за звання кращого гравця першої ліги чемпіонату Тернопільщини 2023 року
rss

Тернопільська третя футзальна ліга. 11 тур: команда відомого тернопільського ресторану знову виходить у лідери


Опубліковано: 19 Лютого 2023р. о 16:04


18-19 лютого у СК «Політехнік» відбувся одинадцятий тур у третій лізі Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, турнірну таблицю та бомбардирів.

***

«Кристал» (Тернопіль) – ФК «Івачів» – 2:5 (1:3)

Голи: Олег Пирза (13), Віктор Чорній (46) – Микола Поврозник (7), Олександр Волос (15), Станіслав Супрун (16), Олександр Грінько (37, 40).

***

«Vartis» (Тернопіль) – «Озернянська ОТГ» – 9:2 (5:0)

Голи: Олександр Амброз (8, 22, 23), Йосип Репела (11, 30, 32), Василь Крочак (13, 24, 43) – Андрій Пилип’юк (29, 45).

***

«Файне місто» (Тернопіль) – «Опілля» (Тернопіль) – 6:4 (3:2)

Голи: Михайло Солонинка (2), Андрій Пізюк (4), Юрій Чайківський (22, 24, 37), Андрій Лемещак (45) – Олег Сокола (12, Андрій Козак (23), Михайло Юристий (40), Сергій Березівський (42).

***

«Largo» (Тернопіль) – «Серет-2» (Петриків) – 9:6 (5:2)

Голи: Володимир Пунька (6, 7, 17, 19, 31, 40), Андрій Засядько (15, 36), Юрій Хруник (38) – Ярослав Лешків (10, 16), Владислав Куліковський (25), Вадим Гавдьо (41, 46), Павло Білоус (46).

***

ФК «Пронятин» – «Тернопільводоканал» – 1:4 (0:1)

Голи: Олег Антонюк (44, а/г) – Олег Антонюк (10), Юрій Антонюк (44), Роман Богуцький (24), Володимир Кармелюк (27).

***

«Кастар-Динамо» (Тернопіль) – «Олімп» (Настасів) – 5:3 (2:2)

Голи: Василь Свінін (14, 16, 26), Олег Сліворський (27, 34) – Назар Сивуля (4, 41), Віталій Щебивовк (17).

***

Третя ліга. Турнірна таблиця. 11 тур

Команда

І

В

Н

П

М‘ячі

О

1

«Файне місто» Тернопіль

11

9

1

1

54:23

28

2

«Опілля» Тернопіль

11

9

0

2

64:25

27

3

ФК «Івачів»

11

8

2

1

55:22

26

4

«Тернопільводоканал»

11

6

4

1

40:27

22

5

«Vartis» Тернопіль

11

6

1

4

52:47

19

6

«Кастар-Динамо» Тернопіль

11

4

3

4

52:45

15

7

«Серет-2» Петриків

11

5

0

6

50:48

15

8

«Озернянська ОТГ»

11

4

0

7

36:74

12

9

«Largo» Тернопіль

11

3

1

7

47:73

10

10

«Кристал» Тернопіль

11

2

2

7

38:44

8

11

«Олімп» Настасів

11

2

0

9

45:54

6

12

«Пронятин»

11

1

0

10

21:72

3

***

Бомбардири:

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 20 м’ячів

Сергій Березівський («Опілля») – 18

Володимир Пунька («Largo») – 16

Ярослав Лешків («Серет-2») – 14

Михайло Юристий («Опілля») – 13

Олександр Волос (ФК «Івачів») – 13

Вадим Гавдьо («Серет-2») – 13

Олег Хромий («Озернянська ОТГ») – 12

Йосип Репела («Vartis») – 12

Василь Крочак («Vartis») – 12

Олександр Пиж («Кастар-Динамо») – 12+1а/г

Олег Дзюба («Озернянська ОТГ») – 11

Михайло Солонинка («Файне місто») – 11

Олег Солонинка («Файне місто») – 10

Олександр Грінько (ФК «Івачів») – 10

Андрій Шум («Олімп») – 9

Віталій Щебивовк («Олімп») – 9

Тарас Німаш (ФК «Івачів») – 9+1а/г

Ярослав Томашевський («Серет-2») – 8

Роман Любий («Олімп») – 8

Володимир Містерман («Кастар-Динамо») – 8

В’ячеслав Свінін («Кастар-Динамо») – 8

Дмитро Якубішин («Тернопільводоканал») – 8

Олександр Амброз («Vartis») – 8

Андрій Засядко («Largo») – 8

Андрій Козак («Опілля») – 8+1а/г

Кирил Шуров («Vartis») – 7

Віталій Карась («Кристал») – 7

Олександр Патєєв («Опілля») – 7

Юрій Чайківський («Файне місто») – 7

Віталій Тригуба (ФК «Івачів») – 7+1а/г

Василь Огринович («Пронятин») – 7+1а/г

Павло Рудницький («Опілля») – 6

Юрій Коломоєць («Файне місто») – 6

Андрій Пізюк («Файне місто») – 6

Назарій Подоляк («Кристал») – 6

Орест Вишньовський («Кристал») – 6

Микола Поврозник (ФК «Івачів») – 6

Олег Сліворський («Кастар-Динамо») – 6

Вадим Бубела («Серет-2») – 6+1а/г

Віктор Чорній («Кристал») – 6+1а/г

Владислав Уваров («Largo») – 5

Володимир Шеремета («Largo») – 5

Сергій Гуменюк («Олімп») – 5

Олег Пирза («Кристал») – 5

Владислав Куліковський («Серет-2») – 5

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 5

Андрій Лемещак («Файне місто») – 5

Іван Шварчевський («Файне місто») – 5+1а/г

Ярослав Горохівський («Озернянська ОТГ») – 4

Віталій Кучарський («Кастар-Динамо») – 4

Василь Машлюх («Олімп») – 4

Назарій Сивуля («Олімп») – 4

Любомир Кавецький («Vartis») – 3

Андрій Копистинський («Кастар-Динамо») – 3

Микола Лісковський («Озернянська ОТГ») – 3

Андрій Пилип’юк («Озернянська ОТГ») – 3

Роман Балюк («Пронятин») – 3

Марко Чулафіч («Пронятин») – 3

Владислав Ковальський («Пронятин») – 3

Назарій Залізний («Кристал») – 3

Іван Кучма (ФК «Івачів») – 3

Тарас Головатюк («Largo») – 3

Олег Сокола («Опілля») – 3

Назарій Івасів («Кристал») – 2

Анатолій Проць («Кристал») – 2

Денис Гільовський («Vartis») – 2

Ілля Старченко («Vartis») – 2

Василь Процик («Кастар-Динамо») – 2

Юрій Шарапов («Кастар-Динамо») – 2

Денис Круть («Кастар-Динамо») – 2

Владислав Адіанов («Largo») – 2

Дмитро Філик («Largo») – 2

Віктор Дмитришин («Олімп») – 2

Роман Білінський («Олімп») – 2

Дмитро Кузь («Файне місто») – 2

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 2

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 2

Віктор Май («Пронятин») – 2

Андрій Дубчак (ФК «Івачів») – 2

Станіслав Супрун (ФК «Івачів») – 2

Володимир Рудницький («Опілля») – 1

Андрій Майовський («Опілля») – 1

Андрій Мостовий («Опілля») – 1

Артем Павлов («Файне місто») – 1

Віталій Єднаковський («Тернопільводоканал») – 1

Артем Горошко («Кристал») – 1

Михайло Сулятицький («Серет-2») – 1

Володимир Яценик («Серет-2») – 1

Владислав Карп («Серет-2») – 1

Павло Білоус («Серет-2») – 1

Петро Козак («Largo») – 1

Костянтин Харченко («Largo») – 1

Артем Комлєв («Largo») – 1

Юрій Хруник («Largo») – 1

Василь Борис («Озернянська ОТГ») – 1

Михайло Кузьмин («Озернянська ОТГ») – 1

Андрій Воловник («Vartis») – 1

Тарас Єднак («Vartis») – 1

Тарас Ніколюк («Vartis») – 1

Назар Осецький («Олімп») – 1

Іван Гулькевич («Олімп») – 1

Михайло Тисячний («Пронятин») – 1

Олександр Бондарук («Пронятин») – 1

Максим Стельмащук («Кастар-Динамо») – 1

Андрій Стельмащук («Кастар-Динамо») – 1

Сергій Кузнєцов («Кастар-Динамо») – 1

Роман Маслянко («Кастар-Динамо») – 1

Василь Чорний (ФК «Івачів») – 1

Артур Забарило (ФК «Івачів») – 1

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 1+1а/г

Юрій Балюк («Пронятин») – 1а/г

Олександр Якимович («Кристал») – 1а/г

Михайло Томащук («Кастар-Динамо») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
24 Лютого
23 Лютого
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше