Найсвіжіше:
• Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому» • Антисанітарія та брудний одяг: у Шумську судили жінку, бо не гляділа чотирьох неповнолітніх дітей • Удар російського FPV-дрона обірвав життя офіцера з Тернопільщини • Помер відомий український співак Степан Гіга • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 13 грудня • На Сумщині прийняв останній бій сержант з Тернопільської області • 16 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Вийшов з дому і не повернувся: у Тернополі зник 13-річний хлопчик • Посилення мобілізації та нові правила бронювання 2026 року: що зміниться для військовозобов’язаних • Жорстока війна забрала життя командира стрілецького відділення з Тернопільщини
rss

Тернопільська “Нива” програла новачку першої ліги


Опубліковано: 12 Липня 2024р. о 9:30

У другому контрольному матчі на другому етапі підготовки до сезону у першій лізі чемпіонату України з футболу тернопільська «Нива» поступилась новачку першої ліги «Звягелю» із рахунком 1:3.

Як повідомляє клубна прес-служба, учать у матчі не брали одразу троє гравців «Ниви», а саме Андрій Зінь, Андрій Різник та Ігор Гатала у яких були пошкодження.

Попри шалену спеку, команди активно розпочали матч, уже на 10ʼ хв гри Богдан Козак цілив у ворота, проте, голкіпер «Звягеля» виручив. Суперник одразу розпочав свою атаку, яка завершилась сильним ударом у поперечину, а на добиванні зіграв екс-гравець «Ниви» Сергій Кисленко – вище воріт. Рахунок у матчі, на 13ʼ хв відкрив Дмитро Галадей, який швидко відгукнувся на подачу Дорошенка з кутового й забив перший мʼяч у зустрічі – 1:0. Невдовзі, той же Кисленко знову пробивав по воротам «Ниви», замкнувши подачу із флангу – Жупанський врятував. Активні дії гравців «Звягеля» призвели до пенальті у ворота «Ниви» на 38ʼ хв за гру рукою у штрафному майданчику. Пробивати 11-ти метровий удар взявся Сергій Кисленко й реалізував його – 1:1. На 43ʼ хв півзахисник «Звягеля» Андрій Блізніченко з далекої відстані пробивав по воротах «Ниви», проте, Жупанський вкотре виручив, зробивши видовищний сейв. Після першого тайму рахунок – 1:1.

Другий тайм активніше розпочали гравці «Звягеля», створюючи подекуди небезпечні моменти. На 58ʼ хв гравець «Звягеля» пробивав із далекої відстані під поперечину, але Ілля Ольховий, який у другому таймі замінив Жупанського, у видовищному стрибку врятував команду від пропущеного голу. Проте, вже за 4 хвилин, суперник все таки забив. Суперечливий штрафний біля штрафного майданчику поставив головний арбітр матчу. Подача із штрафного – на добиванні зреагував Нестеров та поцілив у ворота «Ниви» 1:2. В ході другого тайму, головний тренер тернополян Євген Калиниченко зробив ряд замін, випустивши молодь та гравців на перегляді. Фінальний рахунок у матчі встановив гравець «Звягеля» Мисик, забивши уже в компенсований час на 90+3ʼ хв – 1:3.

«Нива» (Тернопіль) – ФК «Звягель» – 1:3

Голи: Галадей (13), – Кисленко (38, пен), Нестеров (63), Мисик (90+3).

«Нива» розпочинала у такому складі: Жупанський, Капустян, Токар, Демчук, Паламарчук, Дорошенко, Козак, Кицун, Голуб, Бей, Галадей.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше