Найсвіжіше:
• Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат
rss

Тернопільська міськрада закупить сувенірних годинників на 375 тис. грн


Опубліковано: 7 Лютого 2025р. о 9:13

Міська рада Тернополя закупить сувенірних годинників на 375 тис. грн. Годинники куплять для вручення подарунків від міського голови. Відповідне рішення прийняли 5 лютого на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради.

В проєкті рішення, яке оприлюднили на сайті Тернопільської міської ради зазначено, що гроші виділять з рахунку спеціального фонду міської ради. «З метою забезпечення відзначення святкових подій та заходів, виконавчий комітет міської ради вирішив виділити 375 тис. грн на придбання сувенірної продукції, а саме годинників. Відділ обліку та фінансового забезпечення Тернопільської міської ради має провести своєчасне фінансування даного рішення», – йдеться у документі.

За виділення грошей на придбання годинників всі члени виконавчого комітету проголосували одноголосно. Після рішення виконкому буде оголошений тендер, під час якого і закуплять ці годинники.

«Така сувенірна продукція презентується під час відзначення пам’ятних дат, в тому числі для відзначення військових, поліцейських та представників інших силових структур. Усі процедури закупівель відбуваються відповідно до чинного законодавства України», – зазначила ZAXID.NET речниця Тернопільської міськради Мар’яна Зварич.

Також годинники з логотипом Тернополя, або позначкою від Тернопільської міської ради дарують і дітям та близьким загиблих на війні військовослужбовців.

Виділення грошей на закупівлю сувенірної продукції також відбувалося минулого року. За даними Prozorro в березні 2024 року міська рада закупила 176 годинників в футлярі за 367,9 тис. грн в ТОВ «Перший український годинниковий завод “Київська Русь”».

До теми: “Тернопільська влада вирішила витратити 375 тисяч на подарункові годинники”


Джерело: Захід нет
Рубрика: ,




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше