Найсвіжіше:
• В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач
rss

Тернопільщина вийшла в лідери за кількістю ЦНАПів


Опубліковано: 12 Листопада 2023р. о 9:15

В смт Велика Березовиця відкрили вже дванадцятий ЦНАП у форматі ДІЯ ЦЕНТР. Саме на Тернопільщині таких працює найбільша в Україні кількість.
Центр надає послуги 24 тисячам жителям та близько тисячі внутрішньо переміщеним особам, які проживають у громаді.
Тут вже сьогодні можна отримати 213 послуг у сфері бізнесу, нерухомості, земельних відносин, а також соціальні та ветеранські послуги, довідки та дозвільні документи.
Приміщення облаштоване сучасною технікою, меблями, а також всіма потрібними елементами для комфорту відвідувачів, що робить його безбар’єрним простором для всіх категорій громадян.
Станом на сьогодні в Тернопільській області працює 55 ЦНАПів. 19 з них відкрились від початку 2023 року.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше