Найсвіжіше:
• Смертельна ДТП поблизу Тернополя: зіткнулися Mercedes Sprinter і ВАЗ • На Борщівщині визначать першого фіналіста Ліги чемпіонів Тернопільщини • У тернопільських школах учні харчуватимуться лише за картками • Масштабна пожежа на Кременеччині: вогонь знищив 433 тюки • «Порішали»? У Тернополі, попри рішення про демонтаж, на незаконній конструкції тривають будівельні роботи • Спочила у Бозі вчителька початкових класів з Кременеччини • УАФ запускає у Тернополі масштабний проєкт «Талантікос» • Чому регулярне видалення зубного каменю допомагає уникнути дорогого лікування • Право на спадщину: в яких випадках потрібно йти до суду • Як київський ритм експлуатації автомобілів впливає на ресурс каталізатора • У Тернополі викрили корупційну схему в медзакладі: лікарі брали хабарі за інвалідність • Ще один тренер із Тернопільщини став заслуженим тренером України • Автомеханіка підозрюють у підпалі банку в Тернополі • У Тернополі школяру пропонували гроші за підпал автомобіля ТЦК • На Тернопільщину з російського полону повертається Захисник Олександр Ремпа: громада готує теплу зустріч • Тернопільщина матиме трьох представників у Кубку України-2026/27: затверджено дати матчів • Дружина, двоє синів і незламна відданість Україні: історія полеглого воїна з Гусятинщини • Міськрада на Кременеччині таки сплатить 1,8 млн грн шкоди, заподіяної внаслідок незаконної порубки дерев • У Тернополі роз’яснили порядок отримання компенсації через зростання тарифів на воду • У Петрикові водій електросамоката травмував неповнолітнього пішохода • Блаженніший Святослав очолить загальнонаціональну прощу УГКЦ до Зарваниці • У Дністрі зловили 50-кілограмового сома • У Кременецькій громаді обмежили рух гучного мототранспорту • Зборівська громада запускає Інвестиційний портал! • Бізнес уродженця Тернопільщини повернувся до морського експорту: перша партія вже вирушила за кордон
rss

Тернопільщина сьогодні зустрічає тіло загиблого біля Бахмута воїна


Опубліковано: 16 Березня 2024р. о 10:48

Сьогодні, 16 березня, о 13 год., Чортківщина зустрічає тіло загиблого земляка – воїна Ярослава Клопотюка (20.05.1984 року народження). Зустріч Героя відбудеться у соборі верховних апостолів Петра і Павла.

Опісля скорботний кортеж прямуватиме до рідної домівки полеглого захисника у село Великі Чорнокінці. Чин похорону полеглого Героя відбудеться в неділю, 17 березня,  о 14 год.

Ярослав ще не мав сім’ї, працював закордоном, однак коли почалася війна приїхав з заробітків захищати Батьківщину.

Свій останній бій за волю і незалежність України, за наше з вами майбутнє і право жити під мирним небом України, на своїй рідній, Богом даній землі, мужній Воїн зустрів 12 березня 2024 року в районі населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття родині і всім, хто близько знав Захисника. Хай світлою і благословенною буде памʼять про Героя, який поклав на вівтар Вітчизни найдорожче – своє життя!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,





Новини
11 Липня
10 Липня
9 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше